برگزیدگان هجدهمین جشن سینمای ایران معرفی شدند

برگزیدگان هجدهمین جشن سینمای ایران طی مراسمی در میدان مشق تهران معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مراسم با پخش سرود جمهوری اسلامی، قرائت قرآن، اجرای گروه موسیقی «پالت» و پخش کلیپی از عکس‌های شهدای دفاع مقدس آغاز شد.
در ادامه مراسم کمال تبریزی اعلام کرد که از سازندگان انیمیشن سینمایی شاهزاده روم برای حضور در کنار دیگر فیلم‌ها تقدیر می‌شود و به این ترتیب از هادی محمدیان و حامد جعفری کارگردان و تهیه کننده این فیلم با اهدای لوحی تقدیر شد.
تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین عکس با حضور رضا عطاران و هانیه توسلی به محمد بدرلو برای فیلم اعترافات ذهن خطرناک من اهدا شد.
برگزیدگان در بخش‌های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین جلوه‌های بصری توسط هومن سیدی اهدا شد به هادی اسلامی برای فیلم بادیگارد.

تندیس شایستگی بهترین جلوه‌های ویژه میدانی توسط علیرضا خمسه اهدا شد به ایمان کرمیان برای فیلم ایستاده در غبار.

تندیس شایستگی بهترین چهره‌پردازی توسط مجید مظفری و ویشکا آسایش اهدا شد به شهرام خلج برای فیلم ایستاه در غبار.

تندیس شایستگی بهترین صداگذاری توسط آتیلا پسیانی اهدا شد به آرش قاسمی برای فیلم خشم و هیاهو.

تندیس شایستگی بهترین صدابرداری توسط آتیلا پسیانی اهدا شد به امین میرشکاری برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی بهترین طراح لباس توسط مینا ساداتی و بابک حمیدیان اهدا شد به غزاله معتمد برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین طراحی صحنه توسط افسانه بایگان و علی دهکردی اهدا شد به امیرحسین قدسی برای فیلم اژدها وارد می‌شود.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین موسیقی متن توسط رویا تیموریان و مسعود رایگان اهدا شد به کارن همایونفر برای فیلم بادیگارد.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین تدوین توسط رضا کیانیان و غزل شاکری اهدا شد به بهرام دهقانی برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری توسط رامبد جوان اهدا شد به هومن بهمنش برای فیلم اژدها وارد می‌شود.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد توسط نیکی کریمی و حبیب رضایی اهدا شد به نوید محمدزاده برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سوی نیکی کریمی و حبیب رضایی اهدا شد به فرشته صدر عرفایی برای فیلم کوچه بی نام.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد توسط مریلا زارعی و امین تارخ اهدا شد به پیمان معادی برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن توسط رویا نونهالی و مسعود کرامتی اهدا شد به باران کوثری برای فیلم کوچه بی نام.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه اقتباسی توسط مهناز افشار و حسین یاری اهدا شد به ناهید طباطبایی و حمیدرضا قطبی برای فیلم جامه‌ دران.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه توسط مهناز افشار و حسین یاری اهدا شد به سعید روستایی برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی توسط فاطمه معتمدآریا و مهدی فخیم‌زاده اهدا شد به سعید روستایی برای فیلم ابد و یک روز.

تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین فیلم توسط فاطمه معتمدآریا و مهدی فخیم‌زاده اهدا شد به حبیب والی‌نژاد برای فیلم ایستاده در غبار.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها