«سمفونی زاینده رود» با حمایت شبکه مستند ساخته می‌شود

رئیس انجمن سینماگران اصفهان پس از دیدار با مدیریت شبکه مستند، از تولید یک مجموعه مستند 13 قسمتی با حمایت این شبکه خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، در حاشیه نخستین جشنواره فیلم کوتاه «روح الله» اصفهان، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند با سید محسن طباطبایی پور دیدار و در این دیدار ساخت مجموعه مستند «سمفونی زاینده رود» را تصویب کرد.
وی در این دیدار گفت: در ادامه حمایت‌های شبکه مستند سیما از فیلمسازان سراسر کشور، خوشحالیم این بار با 13 کارگردان اصفهانی در مجموعه مستند «سمفونی زاینده رود» همکاری خواهیم داشت.
مدیر شبکه مستند یادآور شد: توجه ویژه شبکه مستند به فیلمسازان خلاق و مبتکر استان های مختلف تداوم خواهد یافت.
طباطبایی پور نیز در سخنانی اظهار کرد: مجموعه مستند «سمفونی زاینده رود» با بررسی زاینده رود از زوایای مختلف در 13 قسمت با کارگردانی 13 مستندساز اصفهانی و با حمایت شبکه مستند سیما برای اولین بار در ایران ساخته می‌شود.
وی افزود: هنوز کارگردانان این مجموعه انتخاب نشده‌اند و منوچهر مشیری مستندساز پیشکسوت کشورمان به عنوان مشاور پروژه مشغول بررسی طرح‌ها هستند.
این تهیه کننده در پایان توضیح داد: مجموعه مستند «سمفونی زاینده رود» با حمایت مالی شبکه مستند سیما و حمایت برخی ارگان‌ها در اصفهان از جمله شهرداری اصفهان ساخته خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها