شش فیلم کوتاه در اکران نوروزی هنر و تجربه

شش فیلم کوتاه در بخش فیلم‌های کوتاه روز ۲ در قالب اکران نوروزی گروه هنر و تجربه به نمایش درمی‌آیند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شش فیلم تنازع ساخته مسعود حاتمی، جای منو تو اتاق بنداز از امیر توده‌روستا، چله به کارگردانی داود خیام، صراحی از سعید نجاتی، قمارباز کاری از کریم لک‌زاده، ناتمام به شدت هرچه تمام‌تر ساخته آزاد محمدی فیلم‌هایی هستند که در نوروز دراین گروه به نمایش در می‌آید.
تنازع ساخته مسعود حاتمی فیلمی است که برنده تندیس هنروتجربه در جشنواره فیلم کوتاه تهران شد و حالا در این گروه اکران می‌شود.
جای منو تو اتاق بنداز ساخته امیر توده‌روستا، داستان خانواده‌اى است که در سوگ از دست دادن فرزندشان هستند، با برگشتن عروس و برادر شوهر از سر خاک به خانه، دختر خردسال آرام مى‌شود و خانواده دور هم قرار مى‌گيرند.
چله به کارگردانی داود خیام درباره مرد چاقی است که از زندان بیرون می‌آید و در طول دوره بیرون بودنش از زندان به کارهای مختلفی مشغول می‌شود.
صراحی اثری از سعید نجاتی داستان یک روحانی جوان است که به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده است و در این خانه با تقاضای نامعمول زن همسایه روبرو می‌شود.
قمارباز فیلم ۲۰ دقیقه‌ای کریم لک‌زاده داستان آن در یک روستای کوهستانی پوشیده از مه و برف رخ می‌دهد که سه قمارباز پیری را برای به دست آوردن پول‌هایش بی‌هوش می‌کنند، آن‌ها او را به خانه قدیمی خودش می‌برند و در حیاط خانه، زیر یک درخت خاک می‌کنند. نیمه‌های شب دو قمار باز بر سر سهم پول شان قمار می‌کنند که پیرمردِ قماربازِ زیرخاک، هم چنان زنده است یا نه!
ناتمام به شدت هرچه تمام‌تر ساخته آزاد محمدی داستان مردی ماهیگیر است که طبق روال هر روزه‌اش در هنگام صید درگیر اتفاق عجیبی می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها