کیوان كثيريان دبير نهمين جشن منتقدان سینما شد

با پيشنهاد کميته جشن انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران و تصويب شورای مرکزی، كيوان كثيريان به عنوان دبير نهمين جشن بزرگ منتقدان برگزيده شد. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نهمین جشن منتقدان مهرماه جاری برگزار می شود و معرفی برگزیدگان آکادمی انجمن در سی و سومین جشنواره فیلم فجر و اهدای جوایز به آنها از جمله برنامه های این جشن است.
در نهمین جشن منتقدان از یک یا دو منتقد و هنرمند تجلیل و قدردانی خواهد شد. همچنین برگزیدگان هشتمین جشنواره سینما حقیقت كه از سوی داوران انجمن منتقدان انتخاب شده اند در این جشن معرفی می شوند.
هشتمین جشن منتقدان مرداد ماه ۹۳ با حضور چشمگیر اهالی سینما و چهره های پیشكسوت و جوان در تالار ایوان شمس برگزار شد. در این مراسم كه با حضور گسترده نامزدهای اعلام شده در هر رشته همراه بود از ایرج صابری به عنوان منتقد و علیرضا داوودنژاد به عنوان هنرمند تجلیل به عمل آمد.
كیوان كثیریان هم اکنون رییس شورای مرکزی انجمن است، دبیری دوره های چهارم و پنجم جشن منتقدان را بر عهده داشته و عضو شورای برگزاری ۸ دوره پیشین این جشن نیز بوده است.
محمد خزاعی (دوره دوم)، زهرا مشتاق (دوره سوم)، کیوان کثیریان (دوره های چهارم و پنجم)، علی علایی (دوره های ششم و هفتم) و جواد طوسی (دوره هشتم) دبیران جشن های پیشین انجمن منتقدان بودند.
نهمین جشن بزرگ منتقدان سینمایی ایران مهرماه جاری در تهران برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها