معاونان هنری و سینمایی جدید حوزه هنری معرفی شدند

در احکامی از سوی محسن مؤمنی‌شریف، محمد حمزه‌زاده به مدیرعاملی موسسه توسعه سینمایی سوره و فاضل نظری به معاونت هنری حوزه هنری منصوب شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در پی استفعای سهیل جهان بیگلری از سمت خود در موسسه توسعه سینمایی سوره و موافقت رئیس حوزه هنری با این استعفا، طی حکمی محمد حمزه زاده مدیرعامل این موسسه شد.

متن حکم محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری، به شرح زیر است:
«برادر گرامی جناب آقای محمد حمزه زاده
 با سلام،
 با توجه به استعفای جناب آقای سهیل جهان بیگلری از مسئولیت در موسسه توسعه سینمایی سوره حوزه هنری، ضمن تشکر از زحمات بی‌دریغ و مجدانه ایشان، جناب‌عالی را به عنوان مدیرعامل موسسه یاد شده منصوب می کنم.
نقش و جایگاه حوزه هنری در سینمای کشور غیرقابل انکار است؛ به‌ویژه اینکه در سال‌های اخیر مجموعه فعالیت‌های موفق حوزه هنری در تربیت و آموزش نیروی انسانی، تولید متن و تولید فیلم‌های موفق و تاثیرگذار و اکران و نمایش متناسب با گفتمان انقلاب اسلام، حوزه هنری را در جایگاهی ممتاز در سپهر سینمای جمهوری اسلامی ایران قرار داده است که لازم است این موفقیت‌ها با استفاده از دارایی‌های بالفعل و بالقوه این مجموعه استمرار یابد.
بازمهندسی ساختار موسسه و تجمیع همه گروه‌ها و فعالیت‌های سینمایی و رسانه‌های تصویری حوزه هنری از نکاتی است که باید برای این امر مهم مورد توجه قرار گیرد.
برای جناب‌عالی که متصف به خوش‌فکری و خوش‌سلیقگی در برنامه‌ریزی بوده و توفیق توانایی در اجرایی کردن آن‌ها را دارید، از خداوند منان موفقیت‌های روزافزون مسألت دارم.»

همچنین در حکمی دیگری فاضل نظری شاعر و مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری از سوی رئیس حوزه هنری به سمت معاونت هنری این نهاد انقلابی منصوب شد.

متن حکم محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری را در زیر می خوانید:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر فاضل نظری
 با سلام
 با توجه به مسئولیت جدید جناب آقای محمد حمزه‌زاده در مؤسسه توسعه سینمایی سوره حوزه هنری ضمن تشکر فراوان از زحمات پنج ساله ایشان در معاونت هنری که موجب ارتقای این بخش شد، جناب‌عالی را که علاوه بر برخورداری از جایگاهی شایسته در عرصه هنر و ادب انقلاب اسلامی، صاحب طرح‌هایی نوین و اندیشه‌های جدید در حوزه مدیریت هستید، به عنوان معاون هنری حوزه هنری منصوب می‌کنم.
اهمیت و منزلت این معاونت که برخوردار از مجموعه‌ای از هنرمندان مؤمن به آرمان‌های انقلاب اسلامی و مدیران هنرمند است، بر جناب‌عالی که خود از زمره آنان بوده‌اید، پوشیده نیست. این مجموعه محترم در ایجاد مکتب ادبی ـ هنری انقلاب اسلامی نقشی بسزا داشته است و دارد که بی شک با درایت و تدابیر شما بر رونق آن افزوده خواهد شد.
برایتان در این مسئولیت توفیقات روزافزون از خداوند منان مسألت دارم.»

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها