«محمد حیدری» دبیر جشنواره فیلم فجر شد

محمد حیدری دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» رئیس سازمان سینمایی طی حکمی محمد حیدری را به عنوان دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.
در متن حکم حیدری آمده است:

«جناب آقای محمد حیدری، به موجب این حکم به سمت دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب می‌شوید. ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده جناب آقای "علیرضا رضا داد" که با همه توان کوشید تا بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در اوج شکوه برگزار شود، امید است شما هم با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در سینمای کشور، جشنواره‌ای با شکوه و درخور نام ایران و انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار کنید.
استفاده از نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق در همه سطوح ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای موفقیت‌های هرچه بیشتر است. بکوشید با استفاده از تجربه افراد کارآزموده و اعتماد به نیروهای جوان شور و شعف و روزآمدی جشنواره را افزون و افزون‌تر کنید؛ امید است با استفاده از نیرو، توان و ظرفیت اهالی و صنوف سینمایی و امکانات و انگیزه های بخش خصوصی جشنواره فیلم فجر به جشن بزرگ همدلی و همزبانی اهالی فرهنگ و هنر، به ویژه اهالی سینمای غرور آفرین ایران اسلامی تبدیل شود؛ از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم."
در پی برگزاری سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، «حجت‌الله ایوبی» طی پیامی از زحمات «علیرضا رضا داد»، دبیر این جشنواره تشکر و قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«برگزاری با شکوه جشنواره بین‌المللی فجر حاصل تلاش‌های مشفقانه و شبانه روزی شما و همکاران‌تان است؛ با تدبیر، سعه صدر و همت والای‌تان سینمای ایران گامی بلند برای حضوری پر اقتدار و درخور جایگاهش در عرصه‌های جهانی یافت. بدینوسیله از تلاش‌های‌تان تشکر می‌کنم؛ همه کسانی که چراغ امور بین‌الملل سینمای ایران را در این سال‌ها روشن نگاه داشتند، در این موفقیت‌ها سهیم‌اند و امید است با همکاری و همدلی همه آنها و با اتکا به نیروهای جوان و روزآمد، آینده‌ای باشکوه و امیدآفرین در انتظار سینمای ایران باشد.جامعه سینمایی و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر ایران اسلامی تلاش‌های‌تان را هرگز فراموش نخواهند کرد. به امید موفقیت‌های روز افزون‌تان.»

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها