برگزاری ۶ کارگاه تخصصی در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر

جزییات کامل کارگاه‌های تخصصی بخش بین الملل سی و سومین دوره جشنواره فجر منتشر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی در حاشیه فجر سی و سوم با حضور اساتید بین المللی و سینماگران برگزار می‌شود.
به گفته سعید نوری مدیر بخش نشست ها و کارگاه های تخصصی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، جزییات این رویدادها به شرح زیر است:
کارگاه «تولید مشترک، اصول و روش ها» توسط مدرس پیت برایان ریو از کشور نیوزلند که در کمپانی تو درگنز اینترتینمنت در زمینه تولید سینمایی فعال است. برایان ریو بیش از سی سال در زمینه سینما فعالیت داشته است. او بنیانگذار موسسه «اوریجینال کات» است. این کارگاه در روز ششم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
کارگاه «ایده پردازی» با حضور مدرس کانادایی جن میلر از کمپانی لونبی هلدینگز برگزار می‌شود. میلر مشاور، مدرس، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده است و به عنوان سفیر رسانه کانادا به سراسر دنیا سفر می کند و به دنبال استعدادها و ایده های نو با فیلمسازان و سینماگران تعامل می‌کند. این کارگاه در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت برگزار می‌شود.
کارگاه «اصول کارگردانی و هدایت بازیگران» توسط کارگردان، تهیه کننده، طراح حرکت و فیلمنامه نویس بنام لهستانی کریستف زانوسی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری این کارگاه نهم اردیبشت ماه خواهد بود.
کارگاه «اصول حرکات رزمی و اجرای صحنه های اکشن» با حضور استنلی تانگ کارگردان، تهیه کننده، طراح حرکات، فیلمنامه نویس اهل هنگ کنگ برگزار می‌شود.
اولین فیلم آمریکایی تانگ «جنجال در برانکس» با بازی جکی چان است. تانگ به تازگی برنده جایزه اسب طلایی چین شد. این کارگاه نیز دهم اردیبهشت برگزار می شود.
کارگاه «اصول و اجرای CGI» توسط لوالوآ برتراند از کشور فرانسه برگزار می‌شود. این مدرس از کمپانی جاست فوئل و مدمن فیلمز در زمینه جلوه‌های بصری، تهیه کنندگی و مدیریت تولید فعالیت دارد. زمان برگزاری این کارگاه ۱۱ اردیبهشت ماه خواهد بود.
نحوه ثبت نام در کارگاه ها متعاقبا اعلام خواهد شد.
بخش بین الملل سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ اردیبهشت ماه امسال در تهران برگزار خواهد شد. این نخستین باری است که بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر به صورت جداگانه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها