رضویان، ریاحی و شادمانی داوران جشنواره فیلم کوتاه «کل گراش»

هیات داوران بخش اصلی یازدهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه «کل گراش» گراش معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امیرشهاب رضویان، مرجان ریاحی و احسان شادمانی اعضای هیات داوران بخش اصلی جشنواره هستند.
امیرشهاب رضویان پس از تحصیل در دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر، در سال ۱۳۷۰ در مقطع کارشناسی کارگردانی سینما و در سال ۱۳۷۵ در مقطع کارشناسی ارشد نقاشی متحرک، از این دانشکده فارغ التحصیل شده است. وی بیش از چهل فیلم کوتاه و شش فیلم سینمایی در کارنامه دارد كه در جشنواره‏های داخلی و خارجی زیادی به نمایش در‏آمده‏اند.
مرجان ریاحی مستندساز، روزنامه‎نگار، فیلمنامه‏نویس و مدیر و موسس «پایگاه خبری فیلم کوتاه» است. وی تجربه ۲۲ داوری بین‌المللی را در کارنامه دارد و با آخرین مستندش نینجای ایرانی به تازگی جایزه ویژه هیات داوران جشنواره بغداد و جایزه بهترین مستند جشنواره وزول فرانسه را کسب کرده است.
ریاحی دارای مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته علوم و ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری و مدرک فیلمسازی از انجمن سینمای جوانان ایران را دارد، و عضویت در آکادمی نتپک (بنیاد توسعه سینمای آسیا)، آکادمی فیلم «گرندآف» و انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران  را نیز در کارنامه دارد.
احسان شادمانی دانش‌آموخته رشته سینما در گرایش کارگردانی از دانشگاه سوره تهران است و جوایزی در زمینه‌ فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی را در کارنامه دارد.
همچنین علاوه بر داوران بخش اصلی؛ دبیرخانه جشنواره نام دکتر حمید قاسم‌زادگان جهرمی، مرجان ریاحی و محمدکاظم محمودی را به عنوان هیات داوران بخش میراث فرهنگی اعلام کرده است.
گفتنی است، مرجان ریاحی علاوه بر بخش اصلی داوری بخش میراث فرهنگی را نیز برعهده دارد.
یازدهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه «کل گراش» ۱۸ تا ۲۰ اسفند در گراش برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها