اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد. قربانی با بیان اینکه امسال تلاش شده است جشنواره اختتامیه متفاوتی داشته باشد، گفت: دو بخش موسیقایی ویژه برای اختتامیه در نظر گرفته شده است.
به گفته دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، اختتامیه این دوره از جشنواره روز جمعه (8 اسفند) ساعت 18:30 در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.
در این مراسم  سعید اردیانی به همراه گروه ارکسترال خود 12 قطعه موسیقی متن فیلم از جمله «دوئل» ساخته احمدرضا درویش، «سربداران» محمدعلی نجفی، «روز واقعه» شهرام اسدی،«قدمگاه»محمدمهدی عسکرپور، مریم مقدس» شهریار بحرانی»، «مردان آنجلس» فرج الله سلحشور،«کوچک جنگلی» بهروز افخمی، «وضعیت سفید» حمید نعمت الله، «خیلی دور، خیلی نزدیک» رضا میر کریمی و «شب دهم» حسن فتحی اجرا خواهد کرد. اجرای این برنامه با حضور کارگردان های این آثار به عنوان مهمانان ویژه اختتامیه همراه خواهد بود.
قربانی ادامه داد: علاوه بر اجرای قطعات ارکسترال، حجت اشرف‌زاده نیز دو قطعه موسیقی را برای اختتامیه آماده کرده و قطعات «ماه و ماهی» و «یاد خراسان» را برای حضار در سالن اندیشه حوزه هنری اجرا خواهد کرد.
دبیر جشنواره رویش همچنین از ارسال دعوتنامه برای مدیران سینمایی از جمله رئیس سازمان سینمایی خبر داد و گفت امسال نیز مانند چند دوره گذشته جشنواره رویش در اختتامیه، خبری از سخنرانی نیست و ما هیچ برنامه ای برای سخنرانی مدیران در نظر نگرفته ایم.
گفتنی است این مراسم با معرفی برگزیدگان این رویداد سینمایی به پایان خواهد رسید و اجرای آن به عهده رسالت بوذری است.
نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، تا پایان امروز هفتم اسفند ماه در پردیس سینمایی آزادی در حال برگزاری است. اختتامیه این جشنواره روز هشتم اسفند ماه در حوزه هنری برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
 • برگزیدگان دوره‌های هفتم و هشتم «رویش» نهم را افتتاح كردند

  برگزیدگان دوره‌های هفتم و هشتم «رویش» نهم را افتتاح كردند

  نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش صبح امروز با اكران سه فیلم در پردیس سینمایی آزادی افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش با اكران فیلم های برگزیده جشنواره هفتم و هشتم كار خود را آغاز كرد.