حبیب ایل بیگی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی شد

دکتر حجت الله ایوبی طی حکمی  حبیب ایل بیگی را به عنوان معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی منصوب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در پی انتصاب محمد احسانی به عنوان مدیر شبکه یک سیما،  حجت الله ایوبی طی حکمی حبیب ایل بیگی را که تا پیش از این مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران بود ، به سمت معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی منصوب کرد.
در متن حکم حبیب ایل بیگی آمده است: 
نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت امور سینمایی به موجب این حکم به سمت معاون نظارت و ارزشیابی  سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب می شوید؛ انتظار می رود با تقویت فضای تعامل و اعتماد متقابل با اهالی سینما،حذف دیوان سالاری زائد ودست و پاگیر، زمینه های مساعدی برای تولید فیلم های ارزنده را فراهم و گام های موثری برای شکوفایی استعدادهای جوان بردارید؛ ساماندهی مسائل حقوقی ،مالکیت معنوی،ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاران ،تلاش برای ایجاد امنیت روانی وتوجه ویژه به منزلت اجتماعی سینماگران از جمله اولویت های این معاونت می باشد؛ امید است با بهره گیری از تجربه و دانش افراد متعهد و کارآزموده وتعامل با صنوف سینمایی در انجام این مسئولیت خطیر موفق باشید.
حبیب ایل بیگی متولد 1345 تهران و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روابط بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد علوم و تحقیقات است. در کارنامه حرفه ای ایل بیگی مواردی چون: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران،معاون مدیر کل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی،مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی،مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری،دبیر ستاد اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،دبیر شورای عالی سینمایی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)،عضویت در ستاد سیاستگذاری و برگزاری چندین جشنواره بین المللی و ملی و ... دیده می شود.
علاوه بر این ، حبیب ایل بیگی که سابقه حضور داوطلبانه در جنگ 8ساله را دارد از جانبازان سال های دفاع مقدس محسوب می شود.
گفتنی است مراسم تودیع  محمد احسانی و معارفه  حبیب ایل بیگی ساعت 10:30 صبح روز دوشنبه 13 بهمن در محل سالن بزرگ سازمان سینمایی برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها