علی قربانی: هیات‌های انتخاب رویش به جمع‌بندی می‌رسند

علی قربانی دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش از جمع بندی نهایی آثار توسط هیات‌های انتخاب در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، علی قربانی مدیر مركز محافل و جشنواره های حوزه هنری و دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش از جمع بندی نهایی هیات‌های انتخاب آثار این دوره جشنواره از آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره در روزهای پایانی این هفته خبر داد.
روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، 2 و 3 بهمن 1393 با حضور اعضای هیات انتخاب این جمع بندی انتخاب آثار صورت خواهد پذیرفت و به فاصله چند روز پس از این نشست با اعلام اسامی داوران نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش، داوری آثار انتخاب شده آغاز خواهد شد.
علیرضا گلپایگانی، امیر مهران و امیر محمد دهستانی به عنوان هیات انتخاب بخش «انیمیشن» ، هادی مقدم دوست، سید محمدرضا خردمندان و اسفندیار شهیدی به عنوان هیات انتخاب بخش «داستانی» و سلیم غفوری، محمد شكیبانیا و محسن یزدی به عنوان هیات انتخاب بخش «مستند» نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش به انتخاب آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره پرداختند.
نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش 5 تا 8 اسفند ماه 1393 برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
آخرین خبرها