«رویش» میزبان نه فیلم از حوزه هنری سمنان

 حوزه هنری سمنان، نه فیلم مستند و انیمیشن از تولیدات واحد هنرهای تصویری و پویانمایی را جهت حضور به دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش فرستاده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روبط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، سید عباس دانائی رئیس حوزه هنری سمنان گفت: فیلم های مستند ما سی نفر بودیم به كارگردانی روح ا... فخرو، نزدیكی های غروب به كارگردانی محمد اسكندرزاده با موضوع دفاع مقدس و فیلم مستند پروانگی به كارگردانی سعید خجسته فر با موضوع انقلاب اسلامی به دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش ارسال شده است.
وی افزود: در بخش انیمیشن نیز فیلم های روزی حلال، بازگشت، تدبیر و نوبت به كارگردانی امیر طوسی، سلامی برای روح ا... به كارگردانی بهروز خندان دل و رهایی فرشته به كارگردانی رسول آذرگون از تولیدات واحد هنرهای تصویری و پویانمایی حوزه هنری استان سمنان است.
نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش از5 تا 8 اسفندماه 93 به همت حوزه هنری برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
آخرین خبرها