هیات انتخاب بخش داستانی جشنواره «رویش» معرفی شدند

هادی مقدم دوست، سید محمدرضا خردمندان و اسفندیار شهیدی به عنوان هیات انتخاب بخش داستانی نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی«رویش» معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از رابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، بخش داستانی نهمین جشنواره سراسری فیلم كوتاه دینی «رویش» را هادی مقدم دوست، سید محمدرضا خردمندان و اسفندیار شهیدی داوری می کنند.
هادی مقدم‌دوست (متولد ۱۳۵۰)، فیلمساز، فیلمنامه‌نویسی و روزنامه‌نگار است كه بیشتر در حوزه فیلمنامه‌نویسی فعالیت می‌كند. او و حمید نعمت الله توانستند با نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «بی‌پولی» در جشنواره ۲۷ فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه را از آن خود كنند.
سیدمحمدرضا خردمندان فیلمساز جوان كشورمان متولد ۱۳۶۲ در شیراز است. وی فارغ التحصیل كارگردانی سینما از دانشگاه صدا و سیما در سال ۸۶ است كه فعالیت خود را با ساخت فیلم‌های كوتاه و مستندهای تاثیرگذاری مثل «روایت نحل» ‌ كه برنده بهترین فیلم جهان اسلام از جشنواره فیلم كوتاه تهران هم شد آغاز كرده است. البته این مستندساز جوان كشورمان در حوزه‌های مختلفی از قبیل تلویزیون و فیلم داستانی نیز فعالیت چشم گیری داشته به طوری كه در سال ۹۱ تعداد ۳۰ تیزر فرهنگی برای تلویزیون ساخته است.
اسفندیار شهیدی متولد ۱۳۲۴ تهران، فارغ التحصیل مهندسی طراحی از دانشكده علم و صنعت و فیلمبرداری از كالج ملی فیلم لندن است زمینه اصلی فعالیت این هنرمند در حوزه مدیر فیلمبرداری و فیلمبرداری آثار سینمایی است. فیلم«مرضیه» تنها اثر سینمایی این هنرمند در مقام كارگردان است.
نهمین جشنواره سراسری فیلم كوتاه دینی رویش ۵ تا ۸ اسفندماه ۱۳۹۳ برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
آخرین خبرها