همزمان با مشهد؛ تهران میزبان «جشنواره رویش» می‌شود

تالار سوره حوزه هنری از ۵ تا ۸ اسفند ماه ۹۳ و هم زمان با نهمین جشنواره فیلم كوتاه دینی رویش در مشهد آثار این جشنواره را ویژه علاقه‌مندان سینمای كوتاه به نمایش در می آورد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، به نقل از علی قربانی دبیر اجرایی نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، آثار این جشنواره که از ۵ تا ۸ اسفند ماه ۹۳  و در بخش‌های مستند، داستانی، انیمیشن و بین‌الملل در مشهد اکران می شود همزمان با این تاریخ در تالار سوره حوزه هنری ویژه دانشجویان و علاقه‌مندان سینمای كوتاه به نمایش در می آید .مدیر مركز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری ایجاد تعامل بین فیلم‌سازان شركت كننده در جشنواره و جامعه دانشگاهی كشور و نخبگان هنری و كار‌شناسان را هدف اصلی نمایش فیلم‌ها در تهران برشمرد و افزود این آمادگی وجود دارد در صورتی كه سایر دانشگاه‌ها و مراكز فرهنگی سایر استان‌ها زمینه لازم را برای اكران مناسب فیلم‌ها فراهم كنند نسبت به برگزاری جشنواره در نقاط دیگر كشور نیز اقدام شود.
شایان ذکر است آخرین مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره سراسری فیلم كوتاه دینی رویش ۱۰ دی ماه ۹۳ خواهد بود.
علاقه مندان برای شركت در جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت حضوری یا از طریق پست به نشانی: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همكف، دبیرخانه مركزی جشنواره‌های حوزه هنری ارسال كنند.
شماره تلفن دبیرخانه جشنواره: ۵-۸۴۱۷۲۲۰۴-۰۲۱
خاطر نشان می شود؛ نهمین جشنواره سراسری فیلم كوتاه دینی رویش از ۵ تا ۸ اسفند ۹۳ در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
آخرین خبرها