فیلم کوتاه تهران میزبان جشنواره دینی «رویش»

دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش در طول برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که در پردیس ملت است غرفه ای را برای مشاوره  و آگاهی رسانی به فیلمسازان جوان برپا کرده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز محافل و جشنواره‌های حوزه هنری، دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش در طی برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که از 22 تا 27 مهر ماه در پردیس سینما یی ملت برگزار می‌شود، غرفه‌ای را به منظور ثبت نام  و اطلاع رسانی در خصوص این جشنواره در نظر گرفته است.
بنا بر این گزارش در طول مدت برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران کارشناسان دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش به ارائه مشاوره تولید به فیلمسازان جوان در راستای مضامین جشنواره می پردازند.
لازم به ذکر است، هدف جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، ایجاد بستری مناسب جهت عرضه فیلمسازانی است که آثارشان مفهوم دین، اخلاق، امید و نجابت را ترویج می‌کند و نیز عرصه‌ای برای پدید آوردن انگیزه و امید در فیلم سازان جوان و آینده‌سازان سینمای حرفه‌ای است.
گفتنی است نهمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دینی رویش در دوبخش ملی و جوانه های رویش و سه بخش جنبی سمینارها، نگاه نو و نمایش های ویژه از 5 تا 8 اسفند برگزار می شود و هنرمندان فیلمساز تا 10 دی می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی جشنواره های حوزه هنری ارسال کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره «رویش» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره فیلم‌های کوتاه دینی رویش طی مراسمی در تالار اندیشه حوزه هنری معرفی شدند.
 • اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ۱۲ قطعه موسیقی در اختتامیه «رویش»

  اجرای ویژه موسیقی ۱۲ فیلم دینی با حضور کارگردانان این فیلم ها، بخشی از برنامه اختتامیه را به خود اختصاص می‌دهد که ۸ اسفند ماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علی قربانی، دبیر نهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، جزئیات مراسم اختتامیه این جشنواره را اعلام کرد.
 • رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میركریمی: فیلم دینی آگاهی دهنده است

  رضا میر کریمی كارگردان فیلم زیر نور ماه درباره نهمین جشنواره فیلم‌های كوتاه دینی رویش گفت: فیلم‌هایی كه با ایجاد چالش سعی می‌كنند افراد جامعه را نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه سازند، قطعاً فیلم دینی هستند.
 • علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی: رویش از نگاه کلیشه‌ای و شعاری پرهیز می‌کند

  علی قربانی دبیر جشنواره رویش تاكید كرد: این جشنواره یكی از جشنواره هایی است كه می‌تواند عدم داشتن نگاه شعارزده و سطحی به مقوله دین را ترویج داده و پرهیز از مستقیم گویی در آثار دینی را بین هنرمندان فیلمساز اشاعه دهد.هدف اصلی این جشنواره بسترسازی برای افزایش تولید فیلم‌هایی با رویكرد مذهبی و دینی با ساختارهای حرفه‌ای است.
 • مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  مقدم‌دوست: در شناخت سینمای دینی رو به جلو حركت كرده‌ایم

  هادی مقدم دوست كارگردان سینما معتقد است كه سینمای دینی پدیده ای بالغ، سالم و بدون تعریف كامل است.
آخرین خبرها