۱۴ فیلم به لیست منتخبین جشنواره فیلم کوتاه تهران اضافه شدند

هیات انتخاب جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، ۱۴ فیلم جدید را شایسته حضور در این رویداد دانست.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات انتخاب جشنواره فیلم کوتاه تهران پس از بازنگری برخی از آثار، ۴ فیلم کوتاه داستانی و ۹ مستند کوتاه و۱ فیلم کوتاه تجربی را برای حضور در این رویداد انتخاب کرد.
با توجه به محدودیت در تعداد آثار بخش‌های رقابتی جشنواره فیلم کوتاه تهران، این ۱۴ فیلم از حضور در این رویداد محروم شده بودند، اما هیأت انتخاب با بررسی مجدد آثار فیلمسازان خواستار بازنگری، امکان حضور در جشنواره را برای 14 فیلمساز فراهم کرد.
مستندهای:
124 (رقیه توکلی)، دلتنگی های یک شهر(هوشنگ میرزایی)، مالکیه (محمد باقر شاهین ورنوسفادرانی)،15-19(مهدی تنگستانی)، این یک درخت است، نیست؟! (سید محمد میرکانی)، راه(بهزاد رسول زاده)، خر(آرش اسحاقی)، کویر سبز(مصطفی مرزعتی) و 900 متر از زمین (عباس ملک محمدی) در بخش مسابقه آثار مستند به نمایش در می‌آیند.


فیلم‌های داستانی:
هفت سنگ (فاطمه دست مرد)، رویای سرخ (شهریار پورسیدیان)، پژواک هایی در اتاق صدا(بهار للهی ده)، بدون مرتضی (ابوالفضل کاهانی) و فیلم تجربی لحظه قطعی (حامد بقائیان) در این دوره از جشنواره با دیگر آثار اعلام شده رقابت خواهند کرد.


پیش از این اسامی 80 فیلم بخش مسابقه آثار داستانی کوتاه، 29 اثر فیلم بخش مسابقه مستند، 22 فیلم بخش تجربی و 39 پویانمایی حاضر در جشنواره فیلم کوتاه توسط روابط عمومی جشنواره اعلام شد. به این ترتیب، و با اضافه شدن آثار اشاره شده در بخش ملی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، در بخش های مسابقه آثار داستانی کوتاه 84 فیلم، در بخش مسابقه آثار مستند 38 فیلم و در بخش مسابقه آثار تجربی 23 فیلم رقابت خواهند کرد.
طیبه فلکیان، مهدی نادری و نقی نعمتی هیأت انتخاب فیلم‌های داستانی و مهرداد زاهدیان، لقمان خالدی‌،محمدسعید محصصی هیأت انتخاب بخش مستند و کریم عظیمی، مسعود امینی تیرانی و مهدی فرودگاهی هیأت انتخاب بخش تجربی سی و یکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بودند که به بازنگری برخی از آثار فیلمسازان پرداختند.
سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 22 تا 27 مهر ماه سال جاری در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها