مسجد جامع پرم میزبان «نینجای ایرانی»

پس از استقبال از نمایش مستند نینجای ایرانی به کارگردانی مرجان ریاحی در جشنواره «فلاهرتینا» روسیه از این مستند برای نمایش در انجمن تبلیغ برای اسلام مسجد جامع پرم روسیه دعوت شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» انجمن تبلیغ برای اسلام روسیه مستند نینجای ایرانی به کارگردانی مرجان ریاحی و تهیه‌کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی را برای نمایش در مکتب‌خانه ترویج اسلام مسجد جامع بزرگ شهر پرم برگزید.
این جلسه نمایش به همت مجله «چشمه» انجام می‌شود. این مجله با هدف نشان دادن چهره واقعی مسلمانان به جهان منتشر می‌شود و در همه جای دنیا به دنبال مسلمانان موفق است.
مرجان ریاحی به دعوت مجله «چشمه» به عنوان یک زن موفق مسلمان که توانسته در مستند نینجای ایرانی چهره واقعی زنان قدرتمند و موفق جهان اسلام را به تصویر بکشد، به این جلسه نمایش فیلم دعوت شده است.
این مستند برای شناخت بهتر روس‌های علاقه‌مند به دین اسلام و آشنایی آنها با تصویر واقعی زن مسلمان در اجتماع به نمایش گذاشته می‌شود.
نینجای ایرانی یکشنبه ۲۸سپتامبر ساعت ۳ در مکتب‌خانه ترویج اسلام مسجد جامع بزرگ شهر پرم روسیه با حضور طلاب و علاقه‌مندان به دین اسلام به نمایش درمی‌آید و پس از آن مرجان ریاحی به سوالات حاضران پاسخ می‌دهد.
گفتنی است «انجمن تبلیغ برای اسلام» مسجد جامع پرم روسیه در نماز جمعه این هفته شهر پرم برای نمایش نینجای ایرانی اطلاع‌رسانی کرده است.
نینجای ایرانی که پیش از این در جشنواره مستند «هات داکس»، هفدهمین جشنواره «گواناخواتو» مکزیک، چهارمین جشنواره مستند «اپن سیتی» لندن، نهمین جشنواره «باتومی» گرجستان، دوازدهمین جشنواره‌ «فلکسيف» استرالیا و... حضور داشته، این روزها در بخش رقابتی چهاردهمین جشنواره «فلاهرتینا» روسیه حضور دارد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها