هیات ‌انتخاب بخش بین‌الملل جشنواره کودک معرفی شد

اعضای هیات انتخاب بخش بین‌الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» فریال بهزاد (کارگردان)، رسول صدرعاملی (کارگردان)، محمد علی صفورا (کارگردان)، دکتر جواد حاتمی و امیر اسفندیاری اعضای هیات انتخاب بخش بین الملل بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را تشکیل می‌دهند. این افراد قرار است از بین فیلم های ارسال شده از جهان، آثار برگزیده را انتخاب کنند.
فریال بهزاد دانش آموخته رشته تولید و کارگردانی فیلم از دانشگاه بوستن آمریکا است که در زمینه‌های فیلم مستند و سینمایی فعالیت داشته است و به عنوان مدرس کارگردانی در دانشگاه سوره و دانشکده صدا وسیما مشغول به کار بوده است. وی رئیس هیات مدیره مؤسسه سینمایی فانوس خیال است و در کارنامه خود چندین فیلم سینمای کودک دارد.
رسول صدرعاملی فیلمساز شناخته شده سینمای کشور که در چندین دوره گذشته از اعضاء داوران سیفژ در جشنواره بوده است. همچنین وی چندین فیلم در حوزه سینمای کودک کارگردانی کرده است.
محمدعلی صفورا، دانش آموخته کارگردانی سینما و انیمیشن و دکترای پژوهش هنر است که علاوه بر فعالیت‌‌های دانشگاهی بیش از 20 سال در زمینه سینمای کوتاه و انیمیشن فعالیت داشته است. او عضو هیئت علمی گروه انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس، داور و برگزیده چندین جشنواره ملی و بین المللی است.
دکتر جواد حاتمی دارای مدرک دکترای روانشناختی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران است وی بیشتر عضو گروه کودک و نوجوان و خانواده شبکه یک (۱۳۸۴- ۱۳۷۸) بوده است.
امیر اسفندیاری که در حال حاضر مدیریت امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی را برعهده دارد، مسئولیت واحد تولید مشترک امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی، مدیریت بازار فیلم ایران، مسئولیت امور بین‌الملل جشنواره‌های فیلم فجر و کودکان و نوجوانان در دوره‌های مختلف، عضویت در هیئت مدیره جشنواره آسیا اقیانوسیه و عضویت در هیئت مدیره سیفژ را در کارنامه دارد.
بیست‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 11 تا 14مهر ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها