نمایش و نقد مستند «بـــرزیلته» در سالن سینماحقیقت

فیلم مستند بــــرزیلته ساخته حبیب باوی‌ساجد عصر فردا (یکشنبه هشتم تیرماه) در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی و نقد در می‌آید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، عصر فردا (یکشنبه هشتم تیرماه) و در یازدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند بــــرزیلته ساخته حبیب باوی‌ساجد به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
این فیلم مستند 60 دقیقه‌ای که درباره ورود ورزش فوتبال به ایران و گسترش آن در شهرهای جنوبی کشور است، از ساعت 17 عصر یکشنبه (هشتم تیرماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور کارگردان، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و احمد طالبی‌نژاد (کارشناس) مورد نقد قرار می‌گیرد.
گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها