دلنواز: «جشنواره اری‌بهشت» جایگاه خود را در سطح ملی پیدا کرد

مهمترین ویژگی‌های این دوره از جشنواره ارتقاء سطح آثار به نسبت دوره‌های قبل است بطوری که شاهد آثار با استاندارد و کیفیت بالایی هستیم که این مهم از پویایی و رونق جشنواره حکایت دارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سیامک دلنواز در گفت‌وگو با کمیته اطلاع رسانی جشنواره ضمن بان مطلب فوق گفت: قطعا این تحول بازخوردهایی را هم دارد بطوریکه شاهد استقبال گسترده هنردوستان حتی در سانس های اولیه هستیم.
ویژگی دیگر این دوره از جشنواره تغییرات مهمی است که در نحوه برگزاری شاهد هستیم که نشان از برنامه ریزی و هماهنگی قوی عوامل برگزار کننده داردکه آثار آن درهمه بخش ها نمود دارد.
این کارگردان با بیان اینکه ارتقا جشنواره اردیبهشت از استانی به ملی زمینه رشد استعدادها را به خوبی فراهم کرده است بیان داشت: این روند باعث شده سطح کمی و کیفی آثار ارتقاء چشمگیری پیدا کند ودرترازجشنواره های تهران باشد.
وی که با فیلم کوتاه موریانه اولین تجربه خود را در مقام کارگردان در این جشنواره دارد ادامه داد: قطعا این حضور تلنگری است تا بتوانم کارهای خود را در رقابت ملی ببینم.
این هنرمند همچنین یادآور شد: آنچه مهم است اینکه چنین رخدادهایی در کشف و بروز استعدادها باید نقش خود را ایفا کند.
دلنواز در خاتمه گفت: مسئولان باید شرایط رشد هنرمندان را با حمایت های مادی و معنوی فراهم کنند چرا که بدون حمایت می توان از افراد مستعد انتظار داشت که بتوانند در رقابت‌های ملی حضور پیدا کنند.
دلنواز در دو بخش کارگردانی و فیلمنانه فیلم کوتاه موریانه در نهمین جشنواره اردیبهشت حضور دارد.
نهمین جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت با همکاری و حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در هرمزگان برپاست.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها