بازدید مدیران جشنواره فجر از ستاد برگزاری سینماحقیقت

عصر پنجشنبه(۱۴ آذر) علیرضا رضاداد دبیر و مدیران جشنواره فیلم فجر با حضور در ستاد برگزاری هفتمین دوره جشنواره سینماحقیقت، از مراحل برپایی این رویداد بین‌المللی بازدید کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در این بازدید که آقایان ابراهیم داروغه زاده (قائم مقام دبیر و مدیر کاخ جشنواره)، محسن شمس (مدیر نظارت، هماهنگی و پیگیری)، جلیل اکبری صحت (مدیر ارتباطات)، احد میکائیل زاده (دستیار ویژه) دبیر جشنواره فیلم فجر را همراهی می کردند، سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد مدیر هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت گزارشی از روند برپایی این رویداد در زمینه های مختلف بویژه نمایش 262 فیلم مستند منتخب ایرانی و خارجی، حضور بیش از 40 میهمان خارجی، کارگاه های آموزشی، جلسات نقد و بررسی، تبلیغات محیطی و رسانه ای، پوشش خبری جشنواره توسط برنامه سازان شبکه های یک، دو، چهار و مستند، و... ارائه داد.
در این جلسه، ابوالفضل توکلی (دبیر اجرایی)، شهنام صفاجو (مدیر روابط عمومی) و محمد حمیدی مقدم (کارگردان مراسم اختتامیه) جشنواره بین المللی سینماحقیقت نیز حضور داشتند.
مسئولین جشنواره فیلم فجر در این بازدید، تابلویی را به مدیر جشنواره بین المللی سینماحقیقت هدیه دادند که ذیل آن نوشته شده است: «...حقیقت این است که ما به جشنواره فیلم حقیقت علاقه داریم!»
هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، طی روزهای 19 تا 26 آذرماه 1392 در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان هفتمین جشنواره‌ «سینماحقیقت» معرفی شدند

  برگزیدگان هفتمین جشنواره‌ «سینماحقیقت» معرفی شدند

  برگزیدگان هفتمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت طی مراسمی در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف معرفی شدند. ضمن اینکه نشان فیروزه سینماحقیقت به پاس یک عمر فعالیت هنری به ناصر تقوایی و سید حسن بنی‌هاشمی اهدا شد.
 • کاروان جشنواره «سینماحقیقت» به آبادان می‌رود

  کاروان جشنواره «سینماحقیقت» به آبادان می‌رود

  از امروز (سه شنبه 26 آذرماه) و بدنبال تفاهمنامه ستاد برگزاری هفتمین دوره جشنواره سینماحقیقت با مسئولان سازمان منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر)، منتخبی از فیلم های جشنواره سینماحقیقت در شهر آبادان به نمایش درخواهد آمد.
 • نامزدهای جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد

  نامزدهای جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد

  اسامی نامزدهای دریافت جایزه از هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات داوران جشنواره نامزدهای دریافت جایزه را در بخش‌های مختلف معرفی کردند.
 • محمد خاتمی مستند ماندلا را در جشنواره «سینماحقیقت» دید

  محمد خاتمی مستند ماندلا را در جشنواره «سینماحقیقت» دید

  سیدمحمد خاتمی رییس‌جمهور پیشین کشورمان برای تماشای مستند نقشه صلح درباره نلسون ماندلا به جشنواره «سینماحقیقت» آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مستند نقشه صلح ساخته مشترک کارلوس آگولو، مندی یاکوبسن برای نخستین‌بار پس از مرگ ماندلا با حضور سیدمحمدخاتمی در سینماحقیقت روی پرده رفت.
 • مستند ایرانی قلب تماشاگران را نشانه می‌رود

  مستند ایرانی قلب تماشاگران را نشانه می‌رود

  چهارمین روز جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، با حضور تعداد زیادی از مهمانان خارجی حاضر در سینما فلسطین رنگ‌وبوی دیگری به خود گرفت. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش، مهمان‌های ‌خارجی جشنواره با حضور در سینما فلسطین فیلم‌ها را می‌بینند و نظراتشان را در خصوص آنها بیان می‌کنند.
آخرین خبرها