معرفی هیات انتخاب بخش مستند و سینمایی «شاپرک‌های شهر»

اعضای هیات انتخاب دو بخش مستند و سینمایی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان «شاپرک‌های شهر» معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» بهنام بهادری، جمال اسکویی و دکتر حسین قاسمی در بخش مستند و پناه بر خدا رضایی، معصومه بیات و دکتر محمود اربابی در بخش آثار بلند داستانی و سینمایی آثار رسیده به جشنواره را انتخاب می‌کنند.
جشنواره «شاپرک‌های شهر» در چهار بخش اصلی (داستانی و مستند)، نگاه کودک، مسابقه و 100 ثانیه‌ای برگزار می‌شود و دکتر شهرام گیل آبادی ریاست شورای سیاستگذاری آن را برعهده دارد.
نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان «شاپرک‌های شهر» دوم تا ششم آذرماه در دو کشور ترکیه و ایران برگزار می‌شود.
گفتنی است جشنواره «شاپرک‌های شهر» با حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره «شاپرک‌های شهر» معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره «شاپرک‌های شهر» معرفی شدند

  برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان «شاپرک‌های شهر» طی مراسمی در برج میلاد با اجرای احسان علیخانی معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان جشنواره در بخش‌های مختلف معرفی شدند و برگزیدگان جوایز خود را دریافت کردند.
 • اختتامیه «شاپرک‌های شهر» امشب در برج میلاد

  اختتامیه «شاپرک‌های شهر» امشب در برج میلاد

  آیین اختتامیه جشنواره شاپرک‌های شهر امشب با اجرای احسان علیخانی در برج میلاد برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم علاوه بر معرفی برگزیدگان هر بخش و اهدای جوایز دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت یازدهم و هچنین دکتر قالیباف شهردار تهران به سخنرانی می‌پردازند.
 • برگزاری هفت نشست تخصصی در جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  برگزاری هفت نشست تخصصی در جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  در روزهای پنجم و ششم آذرماه جشنواره فیلم شاپرک های شهر سمینارهای تخصصی با موضوع کودکان کار را برگزار می کند.
 • معرفی آثار منتخب بخش صد ثانیه‌ای جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  معرفی آثار منتخب بخش صد ثانیه‌ای جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  آثار برگزیده از سوی داوران جشنواره شاپرک های شهر انتخاب شده و به بخش مسابقه راه پیدا کردند.
 • جدول نمایش فیلم‌ جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  جدول نمایش فیلم‌ جشنواره «شاپرک‌های شهر»

  نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان «شاپرک‌های شهر» امروز در تهران و استانبول افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» فیلم‌های منتخب جشنواره در برج میلاد تهران، دانشکده صدا و سیما، فرهنگسرای ارسباران و مرکز مشارکت‌های فرهنگی هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نمایش گذاشته می‌شوند.
آخرین خبرها