«جعفری جلوه» مدیرعامل فارابی شد

با حکم حجت الله ایوبی معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی و به استناد صورت جلسه مورخ 4 آبان هیأت امنای بنیاد سینمایی فارابی، محمد رضا جعفری جلوه به مدیرعاملی این بنیاد منصوب شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم جعفری جلوه آمده است: سینمای ایران همواره کوشیده است تا به آستانۀ هویت،واقعیت و امید نزدیک شود و دریچه ای متفاوت از رنگین کمان فرهنگی این مرزو بوم به روی جهانیان باز کند ؛و اکنون از دولت امید و اعتدال این انتظار می رود تا در ارائه و انعکاس فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی بیش از پیش بکوشد.
نظر به مراتب شایستگی و تجارب طولانی تان در حوزه مدیریت فرهنگی و به استناد جلسه هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی در مورخ 4 آبان 92 ،حضرتعالی را به عنوان مدیرعامل این بنیاد منصوب می کنم.توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
محمد رضا جعفری جلوه متولد 1338 در تهران و فارغ التحصیل مهندسی شیمی است.در کارنامه حرفه ای وی ، مدیر کل هنرهای نمایشی رادیو ،رئیس شبکه سراسری صدا، ،مدیر شبکه های دو، چهار و یک سیما، معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مشاور رئیس سازمان صدا و سیماو .... دیده می شود.
وی در حال حاضر قائم مقام علی لاریجانی در بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها