زنگ مهر توسط دبیر جشنواره فیلم کودک نواخته شد

با حضور دبیر بیست  و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، زنگ مدرسه ابتدایی شهید آوینی منطقه 16 به صدا در آمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، سیداحمد میرعلایی دبیر جشنواره کودک به همراه جعفر گودرزی مدیر اجرایی و روابط عمومی جشنواره، با حضور در منطقه 16 تهران در بین دانش‌آموزان و معلمان مدرسه ابتدایی دخترانه شهید آوینی (سید شهیدان اهل قلم و همچنین به مناسبت هفته دفاع مقدس)  آغاز سال تحصیلی جدید را به آن‌ها تبریک گفتند و زنگ این مدرسه توسط دبیر جشنواره به صدا درآمد. میرعلایی در این مراسم طی سخنانی به لزوم توجه به کودکان جامعه به عنوان آینده‌سازان کشور، گفت: امروز 12 میلیون و 500 هزار دانش آموز در کشور داریم که با برنامه‌ریزی می‌توانند آینده درخشانی را برای کشور رقم بزنند و هر کدام در بخش‌های مختلف اجتماع، مثمرثمر باشند.
او با اشاره به این که انسان اگر از کودکی‌اش فاصله بگیرد قطعا طعم درک لذت‌ها را از دست می‌دهد، گفت: کودکان فطرت پاک جامعه هستند و اگر به آنها توجه شود قطعا فضای سالم، شاداب و بانشاطی در جامعه پدیدار می‌شود.
دبیر جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان خطاب به دانش‌آموزان این مدرسه ابتدایی گفت: امیدوارم از میان شما هم هنرمندان بزرگی به سینمای کشور معرفی شود.
وی با تشکر از فعالیت مسئولان مدرسه دخترانه شهید آوینی در امور فرهنگی، از دانش‌آموزان خواست تا دعا کنند این دوره از جشنواره کودک، آن‌طور که لایق کودکان این سرزمین است، برگزار شود.
بنا بر این گزارش، حضور خانواده چند شهید دوران دفاع مقدس در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید آوینی در اولین روز سال تحصیلی جدید، فضای معنوی خاصی را بر این مراسم حاکم کرده بود.
بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها