حکم ایوبی‌ برای ریاست سازمان سینمایی صادر شد

حکم ریاست حجت‌الله ایوبی بر سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ایوبی ظرف امروز و فردا دفتر خود را در سازمان سینمایی واقع در ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در میدان بهارستان تحویل گرفته، در آن مستقر خواهد شد.
متن حکم «علی جنتی» خطاب به حجت‌الله ایوبی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان سینمائی و سمعی و بصری که دقایقی پیش بطور رسمی اعلام شد، بدین شرح است:
«نظر به مراتب علمی و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس سینمائی و سمعی و بصری منصوب می شوید.
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد و توانمند در رشد و اعتلای سینمای متعهد ایران،تقویت انسجام در حوزه هنر هفتم ، ایجاد فرصت‌های جدید برای حضور فعال در جشنواره‌های بین‌المللی، پرورش استعدادهای جوان ،حمایت از آثار برجسته سینمائی و بازنگری در ساختار مدیریت سینمائی موفق و موید باشید.»

(حجت‌اللّه ایوبی) از سال ۱۳۸۸ رئیس موسسه فرهنگی سازمان اکو بوده است.
او دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترای علوم سیاسی از دانشگاه لیون ۲ و نیز مدرک کارشناسی ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق است.
ایوبی سمت‌هایی چون مدیرکل آموزش دانشگاه امام صادق (ع)، مدیر کل پژوهش‌های سیاسی سازمان صدا و سیما، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه، معاونت اجتماعی وزارت کشور و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور را در کارنامه خود دارد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها