مدیریت جشنواره کودک هدفمند و با برنامه است

علیرضا سعادت‌نیا گفت: مدیریت جشنواره کودک و نوجوان طی سال‌های اخیر از معدود مدیریت‌های موفق و با برنامه در بین جشنواره‌های داخلی کشورمان بوده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علیرضا سعادت‌نیا نویسنده و کارگردان سینمای کودک در گفتگو با ستاد خبری بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان درباره علل رونق جشنواره در سال‌های اخیر گفت: توجه به طیف‌های مختلف فیلمسازان باعث شد تا طی این سال‌ها سینماگران مختلف با سلیقه‌های گوناگون با کارهای جذاب و پرمخاطبی در جشنواره حضور داشته باشند.
سازنده فیلم «مصائب چارلی» که در دوره بیست و پنجم جشنواره کودک برنده دیپلم افتخار بهترین کارگردانی شد، با اشاره به مدیریت صحیح برگزاری جشنواره خاطرنشان کرد: مدیریت جشنواره کودک و نوجوان از معدود مدیریت‌های موفق و با برنامه در بین جشنواره‌های داخلی کشورمان بوده است و با برنامه عمل کردن در برگزاری این رویداد، سبب شده تا جشنواره طبق برنامه ریزی درست و منطقی پیش برود و فیلم‌ها به صورت منظم به نمایش دربیایند.
این کارگردان کودک در پاسخ به این پرسش که برای برگزاری بهتر جشنواره کودک چه پیشنهادی دارد، عنوان کرد: تشکیل اتاق فکر وتشکیل یک محل دائمی برای جشنواره کودک می‌تواند نقاط ضعف و کاستی‌های برگزاری هر جشنواره را رصد و برطرف کند.
وی اظهار داشت: در این اتاق فکر، باید از فیلمسازان با تجربه سینمای کودک دعوت به همکاری کرد چرا که به‌کارگیری خرد جمعی، به نفع رشد و اعتلای جشنواره و در نهایت سینمای کودک و نوجوان خواهد بود.
بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها