وحیدزاده: برگزاری جشنواره فیلم اولی رسالت مهم سینمای جوان

برگزاری جشنواره فیلم اولی ها از رسالت های مهم انجمن سینمای جوانان ایران است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، ابراهیم وحید زاده کارگردان سینما در باره ویژگی های فیلم سازی جوانان تاکید کرد : جوانها با انگیزه و اشتیاق به سراغ کارهای هنری و فیلم سازی می آورند و برگزاری جشنواره با نگاه تخصصی به جوان ها یک ویژگی های منحصر به فرد و مناسبی را برای رشد و اعتلای کار فیلم سازان به وجود می آورد.
سازنده عشق فیلم با اشاره به این موضوع که جوانان با  ایجاد رقابت است که می توانند در کارشان به پیشرفت و تکامل برسند ادامه داد: موقعی که جوانی فیلمی بسازد و امکان نمایشش فراهم نشود و فیلم در کنجی قرار بگیرد، فیلم ساز جوان به هیچ وجه نمی تواند کاستی ها و یا نقاط قوت فیلمش را متوجه شود. در حضور و در رقابت با سایر فیلم سازان جوان است که می تواند عیار کارش را بسنجد .
سازنده تحفه ها ضمن تاکید بر برگزاری جشنواره فیلم اولی با رویکرد به حمایت بیشتر از فیلم سازان جوان گفت : انجمن سینمای جوانان متولی اصلی حمایت از فیلم سازان جوان در کشورمان است و طراحی و برگزاری چنین جشنواره های در حقیقت در حکم پرداختن انجمن به رسالت اصلیش است.
دومین جشنواره فیلم اولی ها توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 12 تا 14 شهریور ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها