افتتاحیه مستند بلند «رانده شده» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 30 تیرماه) و برای اولین بار، فیلم مستند بلند رانده شده جدیدترین ساخته مهدی کرم پور در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی درخواهدآمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مهدی کرم پور در مستند 68 دقیقه ای رانده شده، به بررسی واقعه کشتــــار مسلمانان میانمار با رویکردی تاریخی می پردازد.
عوامل تولید مستند رانده شده به این شرح هستند: نویسنده و کارگردان: مهدی کرم پور؛ پژوهشگران: محمدعلی حسین نژاد و مهدی حاج طالبی؛ تصویربردار: محمدعلی سعیدی؛ تدوینگر: سیاوش طرازنده پور؛ مدیر تولید: مهدی حاج طالبی؛ گوینده: مهدی کرم پور؛ مجری طرح: محمدعلی حسین نژاد؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
این فیلم راس ساعت 17 عصر یکشنبه (30 تیرماه) در سالن سینماحقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی درخواهد آمد که تماشای آن برای عموم، آزاد و رایگان است.
گفتنی است که بدنبال نمایش فیلم مستند رانده شده، برنامه های هفتگی سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به مدت دو هفته تعطیل خواهد شد و پس از پایان ماه مبارک رمضان، مجدداً برنامه نمایش و نقد و بررسی آثار مستند و کوتاه داستانی در این سالن ادامه خواهد یافت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها