فیلمنامه‌های راه یافته به جشنواره تسنیم معرفی شدند

هاشم زاده، سالاری و عبدالهادی صورتی فیلمنامه بخش مسابقه تسنیم را معرفی کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سیدناصر هاشم زاده، محمود سالاری و عبدالهادی صورتی با مطالعه 132 فیلمنامه رسیده به دبیرخانه جشنواره تسنیم، 12 فیلمنامه برتر این بخش را برای شرکت در بخش مسابقه انتخاب کردند.
چل قرآن نوشته شهرام ابراهیمی از شهرکرد، غریبه آشنا نوشته محمد آریانی از اردبیل، گاهی برای دل نوشته محمد براتی از بیرجند، دلشوره نوشته نادر ساعی ور از تبریز، با خشونت هرگز نوشته امیرمسعود سهیلی از مشهد، بوسه گرگ و میش نوشته محمد سیاف جلالی زاده از تهران، در تاریکی حل می شویم نوشته حمید صادق پور از مشهد، گیوه نوشته حسین عباس زاده از بیرجند، چادر مهتاب نوشته ملیحه عزیزی منفرد از اراک، مرگ بر بیکاری نوشته امید علیزاده از تهران، دستمزد واقعی نوشته اعظم لطفی از اصفهان، انتظار نوشته حمیدرضا مجیدی از اراک 12 فیلمنامه راه یافته به بخش مسابقه جشنواره تسنیم هستند.
قابل ذکر است داوران این بخش با انتخاب آثار راه یافته به بخش مسابقه تندیس؛ دیپلم افتخار و جایزه نقدی و همچنین حمایت از تولید اثر را به برگزیدگان جشنواره طبق آیین نامه اهدا می نمایند.
دومین جشنواره ملی تسنیم توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی از 22تا 24 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها