نمایش دو مستند در سالن «سینماحقیقت»

عصر فردا (یکشنبه 16 تیرماه) دو فیلم مستند مدرسه ای که می رفتیم و سفر یک مسافر در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس با حضور سعید قطبی زاده مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مدرسه ای که می رفتیم مستندی به کارگردانی احمد طالبی نژاد منتقد قدیمی سینمای ایران است که در خلاصه آن آمده است: یک مستندساز به زادگاهش سفر می کند و از مدرسه ای قدیمی که در آن درس خوانده، بازدید می کند. مدرسه ای که به دلیل کمبود دانش آموز، متروکه و به انبار ضایعات اداره آموزش و پرورش تبدیل شده است!
سفر یک مسافر ساخته عباس روزبهانی هم مستندی درباره حسن دارابی بازیگر نوجوان فیلم سینمایی مسافر است که پس از 40 سال، از شهرستان ملایر عازم تهران می شود تا با عباس کیارستمی کارگردان این فیلم دیدار کند.
پس از نمایش این فیلم ها هم جلسه نقد و بررسی آنها با حضور احمد طالبی نژاد و عباس روزبهانی (کارگردانان)، سعید قطبی زاده (نویسنده و منتقد سینما)، شهنام صفاجو (مجری) و برخی دیگر از عوامل فیلم، نمایندگان رسانه های گروهی و علاقمندان سینما برگزار خواهد شد.
گفتنی است: شـرکت در این برنامه، برای عمــوم آزاد است و علاقمندان می توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (16 تیرماه) به سالن سینماحقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
ضمن اینکه دوستداران سینما برای اطلاع از برنامه های هفتگی کانون فیلم سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی هم می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره 20001062 پیامک کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها