خردمند: تاثیرات مثبت جشنواره فیلم اولی‌ها بعدها مشخص می‌شود

آهو خردمند بازیگر با سابقه سینما در خصوص  جشنواره فیلم اولی ها عنوان کرد: برگزاری جشنواره یکی از اقدامات موثر فرهنگی در تمام عرصه های هنری وفیلم سازی است و باعث جریان سازی در جهت توجه همگانی به موضوع مورد نظر جشنواره می شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، بازیگر زخم شانه حوا با تاکید بر اهمیت توجه به جوانها افزود: توجه به جوانها و حمایت از آنها جزو کارهای زیر بنایی در سینما است و باعث پرورش نیروهای جوان و با استعداد می شود. رویکرد انجمن در جهت برگزاری این جشنواره در سال قبل به طور حتم در سال های آینده تبعات مثبتی خواهد داشت.
این بازیگر با اشاره به لزوم آموزش های کلاسیک درعرصه فیلم سازی تصریح کرد: عصر معاصر، عصر مسائل آکادمیک و علمی است و  فیلم ساز شدن به صورت تجربی دیگر محلی از اعراب ندارد و باید بر طبق متد و سبک های روزی فیلم سازی جوانها مورد آموزش قرار بگیرند و به طور حتم جشنواره فیلم اولی در تدوام چنین هدفی برگزار شده است.
دومین جشنواره فیلم اولی ها توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 12 تا 14 شهریور ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها