جلالی: برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای یک ضرورت است

معاون سیاسی امنیتی استانداری چهارمحال و بختیاری  در جلسه هماهنگی برگزاری چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اظهار داشت:برای طرح شدن موضوعات اجتماعی و فرهنگی نیازمند برگزار چنین جشنواره هایی هستیم.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، یزدان جلالی افزود:جشنواره ی منطقه ای بام ایران فرصتی برای تبادل اندیشه و تجربه های هنرمندان و ایجادزمینه ای مناسب برای ارزیابی جایگاه آثار فیلم سازان است.
وی با اشاره به لزوم فراهم آوردن ایجاد رقابت و انگیزه در نزد فیلمسازان گفت: این جشنواره با نوآوری های خود طلیعه ی حرکتی فعالانه در جهت ارتقای کیفی و کمی فعالیت های هنری در عرصه ی فیلم و سینما است.
جلالی با تاکید بر جهت دهی به فیلم سازان و فیلم نامه نویسان در پاسخ گویی به نیازهای دینی و هویتی مخاطبین یادآور شد:بهره گیری از توانمند های این عرصه با شناخت و جذب استعدادهای هنری کارآمد و موثر است.
وی پرورش هنرمندان حرفه ای از دوره های مختلف و ابتدایی جشنواره ها را اتفاقی خرسند قلمداد کرد و یادآور شد: با پیشنهاد موضوعات مناسب در جشنوار ها و رقابت در بهترین شکل آثار می توان به فرآیند رشد آثار فاخر از این گذرگاه دست یافت.
وی افزود:فیلم‌سازان با ساخت فیلم‌های تأثیرگذار می‌توانند تصویر روشنی از ویژگی سینمای بام ایران برای مخاطبین و فیلم‌سازان دیگر ارائه دهند.
چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان  از تاریخ 10 تا 13  تیرماه  سال 1392  به مدت چهار روز در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان شهركرد با حضور استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، كرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، خوزستان، لرستان، مركزی و چهارمحال و بختیاری توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در شهركرد با عنوان بام ایران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها