ناصرنصیر: جشنواره‌های منطقه‌ای استعدادها را شکوفا می‌کند

انجمن سینمای جوانان ایران انتخاب هایش در جشنواره های متعددی که برگزاری می کند دارای کارکرد و تعریف درست است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، امین ناصر نصیر بازیگر سینما در باره برگزاری چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان  گفت : جشنواره ها برای جوانها یک منبع ایجاد انگیزه و تلاش برای کارکردن و بیشتر دیده شدن است. نفس رقابت برای جوانها تحرک ، پویایی و حرکت روبه جلو به وجود می آورد.
بازیگر مربای شیرین با اشاره به وجود استعدادهای درخشان در سراسر کشور در حوزه فیلم سازی تاکید کرد : در گوشه و کنار کشورمان جوان هایی وجود دارند که منتظرند شرایطی فراهم شود تا فیلم هایشان دیده شود. برگزاری جشنواره های منطقه ای چنین فرصت مناسبی را در اختیار جوانها قرار می دهد.
ناصر نصیر با اشاره به برگزاری جشنواره های متعدد در کشورمان افزود : برگزاری جشنواره باید توام با هدفمندی و برنامه ریزی باشد .جشنوا ره های منطقه ای نشان می دهند که با دقت راه اندازی شدند و انجمن سینمای جوانان ایران انتخاب هایش در جشنواره های متعددی که برگزاری می کند دارای کارکرد و تعریف درست بوده است.
چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان  از تاریخ 10 تا 13  تیرماه  سال 1392  به مدت چهار روز در استان چهارمحال و بختیاری شهرستان شهرکرد با حضور استانهای آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، خوزستان، لرستان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
علاقه مندان  تا 28 اردیبهشت ماه فرصت دارند  جهت شرکت در جشنواره و ثبت نام به روش اینترنتی به سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir مراجعه نمایند.
چهل و نهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد با عنوان بام ایران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.