آموزش در انجمن سینمای جوان همواره در حال بازنگری است

دروس اصلاح شده ترم دوم فیلمسازی از هفته جاری مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، سعید ربیعی معاون آموزشی و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران در باره وضعیت تدوین آئین نامه بازنگری در دروس ترم دوم فیلمسازی انجمن گفت: بر اساس نیاز سنجی هایی که در دفاتر مختلف انجمن و نظر سنجی از کارشناسان این عرصه انجام شد به این نتیجه گیری رسیدیم که باید در دروس ترم دوم فیلم سازی بازنگری هایی انجام شود.
وی در مورد دروس مورد بازنگری قرار گرفته شده متذکر شد: این بازنگری شامل دروس فیلم نامه نویسی 1، کارگردانی 1 و تصویر برداری 1 است و حسب ارزیابی هایی که از مدرسین و پژوهشگران با انجام جلسات متعدد صورت گرفت، موفق شدیم در طرح درس ها یک بازنگری با نگاه کارشناسی با هدف ارتقای سطح آموزشی هنرجویان انجام دهیم.
ربیعی با اشاره به ارسال این موارد جدید به دفاتر مختلف انجمن در سراسر کشور افزود: این دروس اصلاح شده هفته جاری به همه دفاتر انجمن در سراسر کشور ارسال و در تدریس مورد استفاده اساتید قرار می گیرد.

آزمون مجدد فیلمسازی در سال 1391
آزمون جذب هنرجو  دوره بلند مدت فیلمسازی در هفت دفتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد
سعید ربیعی معاون آموزشی و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران در باره برگزاری آزمون های دفاتر انجمن گفت: بیست و چهارم بهمن آزمون دوره بلند مدت آموزش فیلمسازی را درهفت دفتر در استانهای مختلف برگزارکردیم. این آزمون برای دفاتری برگزار شد که موفق نشده بودند در آزمون سراسری مهر ماه به حد نصاب برسند.
وی در باره دفاتری که این آزمون را برگزار کردند عنوان کرد: این آزمون در دفاتر سمنان، تالش، بوشهر، کرج ، ارومیه، رفسنجان و لاهیجان برگزار شد و بعد از اعلام نتایج و اعلام نام برگزیدگان کلاسها از پنجم اسفند ماه درترم اول برگزار می شود.
ربیعی در باره درس های این کلاس ها گفت: این افراد دوره  بلند مدت فیلمسازی را به مدت یک سال پشت سر می گذراند. حداقل تشکیل این دوره ها با پانزده نفر  و حداکثر با بیست و پنج نفر خواهد بود.
قابل ذکر است درس های آزمون ورودی متقاضیان تست هوش، تست خلاقیت، اطلاعات عمومی در زمینه سینما بوده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها