هیات انتخاب بخش سینمای ایران جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

مصطفی شایسته، مهدی صباغ‌زاده، علی معلم، جلیل عرفان‌منش، محمد حسین نیرومند، مهدی عظیمی میرآبادی و بهمن حبشی به عنوان هیات انتخاب بخش سینمای ایران جشنواره فجر از سوی عباسیان معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر محمدرضا عباسیان دبیر این رویداد بزرگ سینمایی در گفت‌وگویی با اعلام این خبر افزود: هیاتی متشکل از هفت تن از کارشناسان و هنرمندان سینما کار ارزیابی و انتخاب فیلم‌های رسیده به بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره سی یکم فجر را بر عهده دارند.
وی با اشاره به ترکیب هیات انتخاب این بخش عنوان کرد: مصطفی شایسته، مهدی صباغ‌زاده، علی معلم، جلیل عرفان منش، محمد حسین نیرومند، مهدی عظیمی میرآبادی و بهمن حبشی مسئولیت ارزیابی و انتخاب آثار را در این بخش بر عهده دارند.
عباسیان با بیان اینکه هیات انتخاب بخش فیلم‌های سینمای ایران چند روزی است که کارش را آغاز کرده است خاطر نشان ساخت: هیات مذکور قرار است کلیه فیلم‌های متقاضی شرکت در بخش سینمای ایران سی و یکمین جشنواره فجر را ارزیابی نمایند و فیلم‌های منتخب برای رقابت در مرحله مسابقه را انتخاب کنند.
به گفته وی در مجموع 102 عنوان فیلم سینمایی در این دوره جشنواره فرم تکمیل شده تقاضای شرکت در جشنواره را به دبیرخانه ارایه دادند.
عباسیان همچنین، با اشاره به روند انتخاب آثار در بخش بین‌الملل جشنواره فجر یادآور شد: هیات انتخاب بخش بین الملل متشکل از پرویز شیخ طادی، مجید شاه‌حسینی، سید علی اکبر محمودی مهریزی، محمدحسین معززی نیا، محمد مهدی یادگاری نیز از دو هفته پیش کارشان را آغاز کردند و جمع‌بندی نهایی برای معرفی فیلم‌های واجد شرایط حضور در بخش مسابقه جام جهان نما بزودی اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: این در حالی است که هیات انتخاب بخش فیلم های مستند جشنواره شامل: حسین ترابی، سعید ابوطالب، سلیم غفوری، وحید باقرزاده و احسان رجبی الان دو هفته است که مشغول ارزیابی آثار  مستند متقاضی حضور در جشنواره هستند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها