به مناسبت روز جهانی مبارزه با ایدز نمایش مستند «من هستم...»

عصر فردا (دوشنبه 13 آذرماه) و به مناسبت فرارسیدن روز جهانی مبارزه با بیماری ایدز، فیلم مستند من هستم... به کارگردانی امیر زبان آور و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در سالن «سینماحقیقت» به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند من هستم ... گوشه ای از زندگی و تلاش زنان و کودکان بیمار اچ آی وی مثبت را نشان می دهد که در شهر خودمان و در کنار مردم، در حال گذران زندگی هستند، اما با مشکلات و موانع بسیاری روبرو می شوند.
امیر زبان آور کارگردان درخصوص تولید این اثر می گوید: این فیلم با تلاش گروهی از دوستان و طی مدت 6 سال تحقیق، به مرحله تصویربرداری، تدوین و نمایش رسید و بی گمان اگر کمک ها و محبت های افرادی چون دکتر هنگامه نامداری تبار، شهلا داریوشی، دکتر امید زمانی، فرشته طائرپور، پژمان لشگری پور و حمایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علی الخصوص تلاش گروه تحقیق این پروژه (شهرزاد راستانی، ثریا قاسمی و امید نگارشی) نبود، این فیلم به سرانجام نمی رسید. درمجموع امیدوارم توانسته باشم گوشه ای از زندگی این بیماران را که با وجود طرد از جامعه، با امید در حال گذران زندگی هستند، به خوبی نشان داده باشم.
گفتنی است: عوامل تولید پروژه مستند من هستم... به این شرح هستند:
نویسنده فیلمنامه و کارگردان: امیر زبان آور؛ گروه تحقیق فیلمنامه: امیر زبان آور، شهرزاد راستانی، ثریا قاسمی؛ تدوین و صداگذاری: کیارش اسدی زاده؛ دستیار کارگردان و برنامه ریز: شهرزاد راستانی؛ مدیر تصویربرداری: امید نگارشی؛ دستیار تصویر: خسرو همدانی؛ صدابردار: علی عدالت دوست؛ مدیر تولید: محمدرضا کرمیار؛ مشاور کارگردان: بهمن دادفر؛ مشاور پزشکی پروژه: دکتر هنگامه نامداری تبار؛ مشاور کارگردان در امور بیماران: شهلا داریوشی؛ نقاشی دیواری تیتراژ: آرش گروئیان؛ هماهنگی استان کرمانشاه: موسسه افرای سبز؛ مجری طرح: شرکت موج صفر پیشرو؛ تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است تماشای این فیلم برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت 15 دوشنبه (13 آذر)، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سالن سینماحقیقت مراجعه نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها