سینماگران ایرانی جوایز جشنواره «عدم خشونت» را از آن خود کردند

سینماگران ایرانی جوایز اصلی سومین دوره جشنواره فیلم «عدم خشونت» اربیل عراق را به‌دست آوردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی این جشنواره، اعضای هیات داوران بخش مسابقه جشنواره «شهرام علیدی» (رئیس هیات داوران)، «محمدرضا دلپاک»، «لیانا صلاح»، «آریس اُلسون» و دکتر «طارق جبوری» جوایز خود در بخش‌های مختلف مسابقه فیلم‌های‌ کوتاه این جشنواره را بدین شرح اعلام کردند:

ـ بهترین فیلم کوتاه: تندیس طلایی این جشنواره به فیلم‌ کوتاه «سکوت» به کارگردانی ریزان یسیلباش از ترکیه اهدا شد.
ـ بهترین صدا: تندیس طلایی این بخش از جشنواره به امیر حسین قاسمی برای طراحی صدای فیلم کوتاه «پانسمان» به کارگردانی امید عبداللهی از ایران اهدا شد.
ـ بهترین فیلمنامه: تندیس طلایی بهترین فیلمنامه این جشنواره به جلال نصیری هانیس برای نوشتن فیلمنامه فیلم کوتاه «سفر سرد» از ایران اهدا شد.
ـ بهترین تدوین: تندیس طلایی این بخش از جشنواره به توفیق امانی برای تدوین فیلم کوتاه «کوچه‌ای پشت خانه ما» به کارگردانی شیلان سعدی از ایران تقدیم شد.
ـ بهترین تصویربرداری: تندیس طلایی این بخش از جشنواره به حسین کولی برای تصویربرداری فیلم کوتاه «زهره» از عراق اهدا شد.
ـ بهترین بازیگر زن: تندیس طلایی بهترین بازیگر زن این جشنواره به بلجین بلگین برای بازی در فیلم‌ کوتاه «سکوت» از ترکیه تقدیم شد.
ـ بهترین مستند: تندیس طلایی بهترین مستند این جشنواره به فیلم کوتاه «در تاریکی» به کارگردانی کامران جمال از اقلیم کردستان اهدا شد.
ـ بهترین کارگردانی: تندیس طلایی این بخش از جشنواره به حسین حسن برای کارگردانی فیلم کوتاه «قدرت» از اقلیم کردستان تقدیم شد.
ـ بهترین موسیقی: تندیس طلایی این بخش از جشنواره به سعید ذهنی برای آهنگسازی فیلم کوتاه «صبحانه» به کارگردانی مریم دوستی از ایران اهدا شد.
ـ جایزه ویژه هیات داوران: دیپلم افتخار این بخش از جشنواره به فیلم کوتاه «رقص مجسمه‌ها» به کارگردانی طارق آکره‌یی و همچنین به فیلم کوتاه «مجسمه‌های شنی» به کارگردانی تحسین فایق از عراق اهدا شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها