مستند «بوم‏های سنگی» در جشنواره فیلم‏های ایرانی استرالیا

مستند بوم های سنگی از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی مهدی اسدی، در جشنواره فیلم های «ایرانی» استرالیا به نمایش درخواهد آمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دومین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا، طی روزهای 14 تا 24 آذرماه 1391 در شهرهای سیدنی، ملبورن، آدلاید، بریسبین و کانبرا برگزار خواهد شد و فیلم مستند بوم های سنگی از تولیدات مرکز به کارگردانی مهدی اسدی، یکی از آثار منتخب ایرانی این جشنواره است که در کنار فیلم هایی چون اینجا بدون من، پله آخر، نارنجی پوش، بغض، آینه های روبرو و سوگ روی پرده خواهد رفت.
طی هفته گذشته نیز 3 فیلم تولیدی این «مرکز» با عناوین ثانیه های سربی (سیدرضا رضوی)، من یک مزدور سفید هستم (طاها کریمی) و عاشق لیلا (فرحناز شریفی) در جشنواره آمستردام هلند به نمایش عمومی درآمده بود.
در آبان ماه نیز فیلم های مستند تامان خالا (علی دلکاری) و هیچ اگر سایه پذیرد (نیما مهدیان) به تهیه کنندگی مرکز، به ترتیب در سی و یکمین دوره جشنواره «آپسالا» سوئد و بیستمین جشنواره فیلم «اوزو» ایتالیا روی پرده رفته بودند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها