جشنواره فیلم کوتاه تهران یک اتفاق اثرگذار در سینمای کوتاه است

صلح جو: همواره به جشنواره فیلم کوتاه تهران نظر مثبتی دارم 

به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، طهماسب صلح جو عنوان کرد: در کلیت برگزاری این دوره از جشنواره با کیفیت خوبی همراه بود و همیشه به فیلم کوتاه و این جشنواره نظر مثبت و خوبی دارم و برگزاری این جشنواره اتفاق مهم و تعین کننده ای در حوزه فیلم کوتاه است.
این منتقد با تاکید بر لزوم تداوم برگزاری جشنواره تاکید کرد: همیشه باید شرایطی فراهم شود که برگزاری جشنواره تداوم داشته باشد. سینمای کوتاه تفاوت های زیادی با جریانات سینمای حرفه ای دارد و هر هزینه و اقدامی که برای برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران انجام شود به نفع  آینده سینمای ایران است.
صلح جو با تاکید بر تاثیر مثبت برگزاری کارگاهها و نشست های تخصصی فیلم کوتاه در طول برگزاری جشنواره تصریح کرد: جوانانی که فیلم کوتاه می سازند تشنه و مشتاق آموختن هستند و شرایط آموزش برای جوانها در شهرستانها محدودیت هایی دارد و به همین دلیل است که جوانان شهرستانی حاضر در جشنواره از این کلاسها استقبال خوبی انجام می دهند و دوست دارند صحبتهای کارشناسان و سینماگران حرفه ای سینما را بشنود.
این کارشناس با اشاره به برگزاری جشنواره در پردیس سینمایی ملت تاکید کرد: به هرحال جوانها و خیلی از علاقمندان به جشنواره به محل قبلی جشنواره در سینما فلسطین حس نوستالوژی داشتند. پردیس ملت فضا، امکانات و سالن های مجهزی برای برگزاری جشنواره دارد.

حسین زندباف: جشنواره فیلم کوتاه مثل طفل متولد شده است
حسین زندباف تدوینگر و از مدرسین این دوره از جشنواره طی یادداشتی به جشنواره فیلم کوتاه تهران ابراز کرد: جشنواره فیلم کوتاه مثل طفل متولد شده است که در آینده ممکن است باعث نجات بخشی از مردم شود. با احترام ویژه به این جشنواره، امیدوارم که فیلم های بلند آینده از همین بستر، آگاهی دهنده جامعه و نشر معرفت باشند.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 10 تا 16 مهرماه در تهران و همزمان سراسر کشور برگزار شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها