امروز آزمون ورودی انجمن سینمای جوان برگزار می‌شود

آزمون ورودی بیست و نهمین دوره یکساله آموزش فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از معاونت آموزشی و فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران، امروز جمعه 28 آبان ماه به طور همزان دفاتر این انجمن نسبت به برگزاری آزمون دوره بلند مدت آموزش فیلمسازی یک ساله و پذیرش هنرجو برای بیست و نهمین دوره آموزش فیلمسازی اقدام می نمایند. 
قابل ذکر است در این دوره بیش از 2000 علاقه مند جهت شرکت در آزمون ثبت نام شده اند که براساس ظرفیت آموزشی دفاتر مختلف انجمن و براساس امتیازات کسب شده در آزمون کتبی نسبت به پذیریش هنرجو برای ترم پاییز سال 91 اقدام خواهد شد.
معاون آموزشی و فرهنگی انجمن در خاتمه اعلام کرد : اسامی پذیرفته شدگان تا هشتم آبان ماه از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir اعلام می شود.
 
عباس رافعی: جشنواره ای که از تمام اقوام ایران زمین اثری در آن هست
عباس رافعی کارگردان و تهیه کننده و عضو هیئت انتخاب بخش داستانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: این جشنواره جشنواره ای است که تمامی اقوام و فرهنگ ایران زمین در آن اثر دارند.
رافعی گفت: موثرترین و فراگیرترین جشنواره سینمایی ایران، جشنواره فیلم کوتاه تهران است چرا که از تمامی اقوام و فرهنگ ایران زمین اثری در آن وجود دارد و این حضور فراگیر جوانان ایرانی قطعاً به یک وحدت ملی می انجامد که حاصل تلاش های مدیریت و همکاران انجمن سینمای جوانان ایران می باشد.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 10 تا 16 مهرماه در تهران و همزمان سراسر کشور برگزار شد.
  
 
64میلیون ریال به هفت برگزیده اهدا می شود
جوایز بخش مسابقه دومین جشنواره ملی عکس ایران اعلام شد.
این جشنواره که در دو بخش عکس طبیعت از مناطق مختلف ایران و طبیعت و تولید ملی در دی ماه سال جاری برگزار می شود به 7 هفت برگزیده در دو بخش مسابقه 64 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می نماید.
هیات داوران متشکل از علی قلمسیاه، مسعود زنده روح کرمانی، علی اصغر داود آبادی فراهانی، سعید محمودی ازناوه و کیارنگ علایی پنج کارشناس و هنرمند، این دو بخش را داوری و جوایز زیر را به برگزیدگان اهدا خواهند کرد.
الف- عکسهایی از طبیعت مناطق مختلف ایران
1-    نفر اول    دیپلم افتخار و مبلغ  پانزده میلیون ریال
2-    نفر دوم    دیپلم افتخار و مبلغ  دوازده میلیون ریال
3-    نفر سوم   دیپلم افتخار و مبلغ  ده میلیون  ریال
ب- طبیعت و تولید ملی
1-    نفر اول دیپلم افتخار و مبلغ ده میلیون  ریال
2-    نفر دوم دیپلم افتخار و مبلغ هفت میلیون  ریال
3-    نفر سوم دیپلم افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال
جایزه ویژه هیات داوران به همراه مبلغ  پنج میلیون ریال به عکاس برگزیده به متولد 1373به بالا به عنوان برترین استعداد جوان
دومین جشنواره ملی عکس ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 24 دی تا 7 بهمن ماه در تهران در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.علاقه مندان تا 20 آبان ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها