داوران بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره کودک معرفی شدند

داوران بخش مسابقه سینمای ایران بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم کودک، 7 هنرمند شناخته شده سینمای کشور، فیلم های این بخش از جشنواره را ارزیابی می کنند.
ابراهیم فروزش (نویسنده و کارگردان پیشکسوت سینمای کودک)، عبدالله علیمراد (انیماتور و مدرس دانشگاه)، گلاب آدینه (بازیگر، بازیگردان و کارگردان تئاتر) ، علیرضا زرین دست (مدیر فیلمبرداری)، مهتاب کرامتی ( بازیگر)، جهانگیر الماسی (بازیگر، نویسنده و تهیه کننده) ‌و حبیب الله بهمنی (نویسنده و کارگردان) داوران بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم کودک هستند.
در جشنواره بیست و ششم تلاش شده تا هنرمندان نقش بیشتری در داوری آثار داشته باشند و ترکیب داوری این دوره نشان می دهد که همه اعضا از جمله هنرمندان شناخته شده و تاثیرگذار تاریخ سینمای کشور به شمار می روند.
بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم کودک، مهمترین بخش این رویداد به شمار می رود و امسال نیز با اقبال خوبی از فیلمسازان رو به رو شده و پیش بینی می شود که حدود 15 فیلم در این بخش از جشنواره رقابت کنند.
در این بخش از بیست و ششمین جشنواره فیلم کودک، فیلم های سینمایی برای کسب 7 پروانه زرین در رشته های فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر کودک و نوجوانان، دست آورد فنی و هنری  رقابت می کنند.
بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از 17 تا 21 مهر ماه جاری در اصفهان برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها