شاهرودی: جایزه حمایت از تولید بعدی بسیار اثرگذار است

جایزه حمایت از تولید بعدی بسیار اثرگذار است و می تواند دغدغه های تامین سرمایه برای تولید فیلم بعدی را از بین ببرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» افشین شاهوردی عکاس و مدرس عکاسی در گفت وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم اولی‏ها  در باره تاثیرات برگزاری کلاس های آموزشی بر فیلمسازان فیلم اولی گفت: فعالیت های آموزشی از نیازهای فیلم سازان و عکاسان جوان است و باعث می شود بر تجربه و دانششان افزوده شود.
مدیر مسئول نشریه عکاسی خلاق اضافه کرد: خیلی از جوانان در شهرهای دور افتاده و کوچک زندگی می کنند و امکان استفاده از دانش و تجربیات اساتید بزرگ را ندارند و حضور در جشنواره و همچنین در کلاس های آموزشی به آنها کمک می کند که این کمبود و خلا را جبران کنند.
این مدرس عکاسی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره عنوان کرد: باید برای برگزاری درست جشنواره با برنامه ریزی مناسب عمل کرد و این طراحی بر عهده مدیران و متولیان برگزاری جشنواره است که تلاش کنند برای جشنواره تعریف خاصی را مطرح کنند و این نگاه درست در برگزاری جشنواره می تواند باعث تداوم برگزاریش باشد.
شاهرودی در مورد اهمیت جوایز هر جشنواره متذکر شد: جایزه می تواند به خصوص برای جوان ها انگیزه ایجاد کند و چون فیلم سازان جوان همیشه با دغدغه جذب سرمایه برای تولید فیلم بعدی  مواجه هستند جایزه حمایت از تولید بعدی بسیار اثر گذار است و می تواند دغدغه های تامین سرمایه برای تولید فیلم بعدیشان را از بین ببرد.
 نخستین جشنواره فیلم اولی ها و جشن فارغ التحصیلی توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 23 تا 26 شهریور ماه در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها