ارشادی: جوانان فیلمساز آینده سینمای ایران را به وجود می‏آورند

همایون ارشادی بازیگر باسابقه سینمای ایران در باره لزوم برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران عنوان کرد: هر نوع کار پایه ای در هر عرصه ای به خصوص درعرصه هنرو فیلمسازی سازنده و مثبت است و باید از آن حمایت کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ارشادی در ادامه گفت: اقدام انجمن سینمای جوانان ایران در برگزاری این جشنواره که ابعاد بین المللی دارد یکی از کارهای حائز اهمیت این انجمن در دوران فعالیتش است و باید سایر مدیران فرهنگی از این جشنواره حمایت های لازم را انجام بدهند.
بازیگر طعم گیلاس با تاکید بر کم بودن برگزاری یک جشنواره بین المللی برای جوانان تصریح کرد: باید در طول سال باتوجه به استقبال خوب جوانان چند جشنواره دیگر هم با سیاست گذاری های متفاوت برگزار شود تا جوانها امیدوارانه کارشان را انجام بدهند. این جوانان فیلم سازانی هستند که آینده سینمای ایران را به وجود می آورند.
ارشادی با تاکید بر لزوم سیاست های حمایتی در قالب برگزاری کلاس های آموزشی تاکید کرد: در حقیقت برگزاری کلاس های آموزشی مکمل برگزاری و نمایش فیلم های جشنواره است و حضور بزرگان سینما در قالب مدرس در این کلاس ها باعث انتقال تجربیات آنها می شود.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، توسط انجمن سینمای جوانان ایران و دبیری هاشم میرزاخانی از 10 تا 16 مهرماه در تهران برگزار می‏شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط