حامد بهداد: حاضرم در هر فیلمی درباره امام رضا(ع) بازی کنم

حامد بهداد گفت: هر ایرانی عشق بی شائبه ای نسبت به حضرت امام رضا (ع) دارد و هنرمندان نیز از این قاعده جدا نیستند و مخلصانه به آن امام هُمام عشق می ورزند و من هم با کمال میل حاضرم در هر فیلمی که در باره امام رضا (ع) باشد، بازی کنم.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» حامد بهداد بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما در گفت وگو با ستاد خبری هفتمین جشنواره فیلم مستند رضوی اظهار داشت: سینما هنر فراگیر و قابل توجهی در بین مردم است و اگر یک مستندساز شناخت و ارادت قلبی و کاملی نسبت به امام رضا (ع) داشته باشد، می تواند در ترویج فرهنگ صحیح رضوی در بین مردم کمک کنند.
بازیگر فیلم «هرشب تنهایی» ادامه داد: آستان قدس رضوی هم که متولی اصلی برگزاری چنین جشنواره ای است، باید با حمایت جدی زمینه ساز برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره در حد و شان آقا امام رضا (ع) باشد .
بهداد در بخش دیگر سخنانش با تاکید برحضور امام رضا (ع) در قلب همه ایرانی ها تصریح کرد: هر ایرانی عشق بی شائبه ای نسبت به آن امام همام دارد و هنرمندان نیز از این قاعده جدا نیستند و مخلصانه به امام عشق می ورزند و من هم که تجربه ای مهم در کارنامه ی کاریم با فیلم «هرشب تنهایی» در باره فرهنگ رضوی دارم، با کمال میل حاضرم در هر فیلمی که در باره حضرت امام رضا (ع) باشد بازی کنم.
 وی در انتها، با اشاره به هدفمند برگزار شدن جشنواره فیلم رضوی تصریح کرد: برای روند روبه رشد جشنواره باید از فیلمسازانی برای فیلم سازی در باره فرهنگ رضوی دعوت شود که نام های شناخته شده ای هستند و وظیفه ما هنرمندان هم این است که در هر چه با شکوه تر برگزار شدن جشنواره کمک کنیم.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها