هیات انتخاب بخش تجربی جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

هیات انتخاب بخش تجربی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره طی حکمی از سوی هاشم میرزاخانی دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، پوران درخشنده، احمد کاوری و امیر محمد دهستانی به عنوان اعضای هیات انتخاب مسابقه ملی در بخش تجربی  کار انتخاب آثار جشنواره را عهده دار شدند.
در حکم ابلاغ شده از سوی میرزاخانی آمده است:

استاد گرانقدر، هنرمند گرامی
احتراما، نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب بخش تجربی مسابقه سینمای ایران در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران دعوت به عمل می آید.
امید است با حضور ارزشمند جنابعالی و تجارب مفیدی که در این زمینه دارید، شاهد انتخاب آثار ارزشمند در زمینه کیفی و محتوا در این بخش از جشنواره  باشیم.
هاشم میرزاخانی - دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران
مردادماه 1391   

پوران درخشنده، کارشناس رشته کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون وسینما با ساخت آثار متعدد مستند و همچنین آثار داستانی به امر نویسندگی، پژوهش و تدریس کارگردانی اشتغال دارد. از مسئولیت های اجرایی وی به مدیرعاملی شرکت سینمایی خورمهر می توان اشاره کرد.
احمد کاوری کارشناس ادبیات نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا، کارگردان فیلم سینمایی نفوذی و مجموعه تلویزیونی شکر تلخ، حکم جلب، سمبل، پرسه برخاک و همچنین فیلمنامه نویس است که کار انتخاب و داوری جشنواره های متعددی از جمله جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران را در کارنامه خود دارد.
امیرمحمد دهستانی کارشناس سینما، کارشناس ارشد انیمیشن ، از سال 1372 به شکل حرفه ای به کار انیمیشن اشتغال دارد، ساخت دهها تیزر تلویزیونی و تصویربرداری فیلمهای کوتاه و تلویزیونی از جمله فعالیت های او است. وی مدرس دانشگاه تربیت مدرس ، دانشگاه هنر و دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.
لازم به ذکر است در این بخش آثار از میان 256 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب خواهند شد.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 10 تا 16 مهرماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران در تهران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها