مرکز گسترش از ساخت مستند درباره زلزله حمایت می‎کند

معاونت فرهنگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ضمن عرض تسليت و ابراز همدردی با همه داغداران و آسيب ديدگان زلزله اخیر گفت: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از ساخت فیلم مستند و ثبت وقایع زلزله رخ داده در شمال غرب کشور با رویکرد «زندگی» حمایت می کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به دنبال وقوع زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی و کشته شدن صدها نفر از هموطنان گرامی معاونت فرهنگی مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی ضمن عرض تسليت و ابراز همدردی با همه داغداران و آسيب ديدگان این فاجعه از خداوند متعال شفاي عاجل مجروحان و صبر و شكيبايي بازماندگان را خواستار شد.
معاونت فرهنگی مرکز اعلام داشت: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در نظر دارد از ۳ فیلم با رویکرد «زندگی» که به بحران زلزله اخیر می‏پردازد حمایت کند.
او خاطر نشان کرد: مدت زمان این فیلم ها از سوی مرکز گسترش ۳۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. که این طرح با هدف حمایت از مستندسازان شهرستانی و توجه به استعدادهای آنان صورت می‏گیرد.
شایان ذکر است، تمامی فیلمسازان استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل می‏توانند در این طرح شرکت کنند که در نهایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی جهت مشارکت و خرید حداکثر ۳ فیلم ساخته شده اقدام می‏نماید.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها