معرفی هیات انتخاب بخش پویانمایی جشنواره فیلم کوتاه تهران

هیات انتخاب بخش پویانمایی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، طی حکمی از سوی هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره ، عبدا.. علیمراد، علیرضا گلپایگانی و بهرام جوانرودی به عنوان اعضای هیات انتخاب مسابقه ملی در بخش پویانمایی کار انتخاب آثار بخش پویانمایی جشنواره را بر عهده گرفتند.

در حکم ابلاغ شده از سوی میرزاخانی آمده است:
استاد گرانقدر، هنرمند گرامی
 احتراما، نظر به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی از شما به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب  بخش پویانمایی مسابقه سینمای ایران در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران دعوت به عمل می آید.
امید است با حضور ارزشمند جنابعالی و تجارب مفیدی که در این زمینه دارید، شاهد انتخاب آثار ارزشمند در زمینه کیفی و محتوا در این بخش از جشنواره باشیم.

هاشم میرزاخانی - دبیر بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران
مردادماه 1391           

عبدا... علیمراد فارغ التحصیل انیمیشن از مرکز تجربیات و آموزش سینمای نقاشی متحرک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که دوره آموزش فراگیرانیمیشن عروسکی را در کشور چک گذرانده و علاوه بر تولید آثار پویانمایی به عنوان مدرس دانشکده های هنری و داور جشنواره های متعدد ایفای نقش نموده است.
دکتر علیرضا گلپایگانی دکترای پژوهش هنر، عضو هیات علمی و مدیر گروه انیمیشن دانشگاه هنرو استاد دانشگاه است. وی تاکنون به عنوان داور در جشنواره های متعدد انیمیشن داوری کرده و در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در سال87 به عنوان داور فعالیت داشته است.
بهرام جوانرودی، مدرس نرم افزارهای گرافیک، تهیه کننده و مدیر تولید و کارگردان فنی انیمیشن و انیماتور است که در جشنواره 28 فیلم کوتاه تهران نیز به امر انتخاب آثار پرداخته و همزمان با جشنواره کارگاه آموزشی انیمیشن با موضوع مبانی و اصول جان بخشی را برگزار کرده است.
لازم به ذکر است در این بخش آثار از میان 186 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب خواهند شد.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 10 تا 16 مهرماه در تهران برگزار می شود. 

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها