۳۱ پروانه زرین برای برگزیدگان جشنواره فیلم کودک

۳۱ پروانه زرین در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بر شانه‌های سینماگران ایرانی و خارجی می‌نشیند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کودک، در بخش سینمای ایران ۱۸ پروانه زرین به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
در این بخش ۷ پروانه زرین در مسابقه آثار سینمایی به رشته‌های فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، بازیگر کودک و نوجوانان، دست‌آورد فنی، هنری و ویژه هیات داوران به بهترین‌ها اهدا می‌شود و همچنین هیئت داوران کودک و نوجوان نیز یک پروانه زرین به بهترین فیلم از نگاه خود اهدا خواهند کرد.
همچنین در بخش مسابقه آثار ویدیویی کوتاه و بلند ایرانی نیز این پروانه‌های زرین اهدا خواهد شد: پروانه زرین بهترین اثر بلند، پروانه زرین بهترین اثر کوتاه یا نیمه بلند، پروانه زرین بهترین کارگردانی (اثر بلند)، پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه (اثر بلند)، پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان و پروانه زرین جایزه ویژه هیئت داوران.
در بخش بین‌الملل جشنواره نیز ۱۳پروانه زرین به برگزیدگان اهدا خواهد شد که این پروانه‌های زرین به ترتیب در بخش‌های مسابقه بین‌الملل، مسابقه آثار پویانمایی بین‌الملل و اثر برگزیده داوران کودک و نوجوانان بین‌الملل به بهترین‌های جشنواره اختصاص می یابد.
پروانه‌های بخش مسابقه بین‌الملل در رشته‌های فیلم بلند، کارگردانی فیلم بلند،فیلمنامه، بهترین فیلمنامه اقتباسی، اثر کوتاه یا نیمه بلند، بازیگر کودک و نوجوان، دستاورد فنی و هنری و بهترین فیلم آسیایی، جایزه ویژه هیات داوران به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
پروانه‌های زرین بخش پویانمایی نیز به ترتیب به بهترین اثر بلند، بهترین اثر کوتاه و جایزه ویژه هیات داوران اختصاص می‌یابد.
همچنین در بخش مسابقه فیلمنامه‌های کودک نیز جوایز نقدی و دیپلم افتخار به برگزیدگان سومین دوره این مسابقه اهدا می‌شود.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها