تولیدات سینمای جوان در جشنواره سئول

دو اثر از تولیدات انجمن به چهاردهمین جشنواره سئول کره راه یافتند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از امور بین‌الملل انجمن سینمای جوانان ایران، در پی فعالیت های بین المللی این انجمن جهت حضور فیلمسازان فیلم کوتاه در جشنواره های خارجی ، فیلم داستانی کلاس اول ب ساخته محمد نصیری و پویانمایی کودک ساخته بابک شکری به بخش مسابقه جشنواره سئول  کره جنوبی راه یافت.
این جشنواره با هدف تمرکز برروی ایجاد فضا برای جوانان خلاق با نگاهی منحصر به فرد و در صدد شکستن فاصله بین نسل ها  و ایجاد  فضایی است که از کوچک تا بزرگ بتواند با آن ارتباط برقرار نمایند.
این جشنواره چهاردهمین دوره برگزاری خود را از 23 تا 29 آگوست در شهر سئول  با موضوع کودک برگزار می‌کند.

دو تن از عکاسان دفتر اهواز افتخار آفرین شدند
اداره  کل ورزش و جوانان استان خوزستان به مناسبت تولد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان،جشنواره ای با عنوان جوان برتر دیروز را در  روز 19 تیر درتالار مهتاب اهواز برگزار کرد.
به گزارش انجمن سینمای جوانان ایران دفتر اهواز،  در بخش هنری جشنواره؛ 2  تن از عکاسان انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر اهواز با عنوان جوان هنری سال انتخاب و  جوایزی دریافت کردند.
نفرات برگزیده عبارتند از میعاد آخی :دارنده رتبه سوم رشته عکاسی هفدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی سال90 سید مدیار شجاعی فر: برگزیده جشنواره ایران 1404 در رشته عکاسی

نماهنگ سرود محلی تربت حیدریه، نماهنگ برگزیده استان خراسان رضوی شد
در پی دستور مقامات استانداری و اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی خراسان رضوی جهت ساخت سرود محلی برای هر شهرستان این استان،  جشنواره سرودهای محلی استان خراسان رضوی برگزارشد.
به گزارش دفتر تربت حیدریه انجمن، این جشنواره در سه بخش شعر، سرود و نماهنگ طی  روزهای  20و21 تیرماه  برگزار شد. این جشنواره در  مشهد و در تالار مجتمع فرهنگی امام رضا برگزار شد.
آیین اختتامیه این جشنواره در روز سه شنبه  21 تیر برگزار گردید که در اختتامیه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار خراسان رضوی و ریاست سازمان امورسینمایی و سمعی و بصری، جواد شمقدری  و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فرمانداران و نمایندگان و روسای ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی استان حضور داشتند که پس از داوری در سه بخش شعر و سرود و نماهنگ، نماهنگ ساخته شده توسط انجمن سینمای جوانان ایران دفتر تربت حیدریه به کارگردانی جواد جعفری نماهنگ برگزیده شد.
عوامل این نماهنگ کارگردان:جواد جعفری ، تصویر وتدوین:حسین جعفری ازغندی ، عباس باقریان و عباس حیدری از عوامل تولید و شعر از محمد جهانشیری و آهنگساز احسان انوری اعلام شده اند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها