مستندی از مترجم فرانسوی «دیوان حافظ» بر پرده «سینماحقیقت»

عصر فردا (یکشنبه 25 تیرماه)، فیلم مستند مجنون ساخته محمدعلی فارسی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این هفتمین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا می گردد.
مستند مجنون پُرتره ای درباره پروفسور «شارل هانری دوفوشه کوُر» مترجم فرانسوی دیوان حافظ است که با سفر به تهران و در مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت (آبان90)، مورد تقدیر هم قرار گرفت.
پس از پایان نمایش این فیلم نیز جلسه نقد و بررسی آن با حضور کارگردان (محمدعلی فارسی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینمای مستند برپا می گردد.
برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18 روز سه شنبه (بیست و پنجم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:15 برگزار می گردد.
گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها